Obserwuj w Google News

Trauma uczestnika "Sanatorium miłości": "Troszkę zacząłem nadużywać alkoholu"

2 min. czytania
15.01.2023 22:50
Zareaguj Reakcja

W najnowszym odcinku "Sanatorium miłości" pojawił się bardzo smutny wątek. Zbigniew opowiedział o swojej zmarłej żonie, zdradzając, że nadużywał alkoholu z rozpaczy.

Zbigniew z Sanatorium miłości
fot. Weronika Marczyk-Kiełbasa/TVP/East News

W 3. odcinku 5. sezonu "Sanatorium miłości", Zbigniew opowiedział Marcie Manowskiej o swojej zmarłej żonie. Nie krył, że wraz z odejściem ukochanej pojawiły się problemy z alkoholem.

Sanatorium miłości: Zbigniew opowiedział o zmarłej żonie

W najnowszym odcinku hitu TVP "Sanatorium miłości" widzowie mieli kolejną okazję do bliższego zapoznania się z uczestnikami. Tym razem bohaterowie brali udział w warsztatach z tworzenia perfum. Każdy z seniorów miał przygotować kompozycję zapachową dla wybranej przez siebie osoby.

Redakcja poleca

Najwięcej podarunków otrzymał Zbigniew, bo został wybrany przez trzy panie: Iwonę, Joannę i Anitę. Perfumy od niego dostała trzecia z adoratorek. Zwycięstwo było pretekstem do szczerej rozmowy z prowadzącą "Sanatorium miłości". Zbigniew opowiedział o stracie swojej żony, z którą był w związku ponad 33 lata.

Najtrudniej było wieczorami. Jak wracałem do domu, to różnie się ze mną działo. Troszkę zacząłem nadużywać alkoholu. Ale poradziłem sobie. (...) Była dobrym człowiekiem. Brakuje mi jej, ale teraz muszę dalej żyć, prawda?

Na szczęście problemy z alkoholem były chwilowym kryzysem. Czy Zbigniewowi uda się znaleźć kobietę, która wypełni pustkę po zmarłej żonie? O tym przekonamy się w kolejnych odcinkach programu.

Redakcja poleca

"Sanatorium miłości": gdzie i kiedy oglądać?

W 5. sezonie uczestnicy zostali umieszczeni w uzdrowisku w Busku-Zdroju. 4. odcinek nowego "Sanatorium miłości" zostanie wyemitowany na TVP1 w niedzielę 22 stycznia 2023 roku o godzinie 21:20.

RadioZET.pl