Obserwuj w Google News

Dorota Wellman ma nową pracę. Zaskakujące, jaki program poprowadzi

2 min. czytania
16.01.2023 07:44

Dorota Wellman zadebiutuje w nowej roli. Dziennikarka otrzymała nową propozycję pracy i poprowadzi teleturniej. Co już wiadomo o nowym programie TVN?

Dorota Wellman
fot. Paweł Wodzyński/East News

Dorota Wellman ma nową pracę. Uwielbiana przez widzów dziennikarka była gościnią w niedzielnym wydaniu programu "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o nowych planach zawodowych. 

Zobacz także:  Trauma uczestnika "Sanatorium miłości": "Troszkę zacząłem nadużywać alkoholu"

Dorota Wellman ma nową pracę. Zaskakujące, jaki program poprowadzi

Dorota Wellman ujawniła w rozmowie w "Dzień Dobry TVN", że została awansowana i powierzono jej prowadzenie nowego teleturnieju "Kto to wie?".

Redakcja poleca

Dziennikarka nie kryła ekscytacji i zapraszała widzów do wzięcia udziału w programie. Zapewniała, że gra nie będzie trudna i przyniesie wiele satysfakcji.

Czegoś nowego musiałam się nauczyć, bardzo mnie to cieszy, ale lubię nowe zadania. Całe życie trzeba się uczyć i robić nowe rzeczy. Wreszcie mogę poznać widzów, kim są i jacy są - cieszyła się.

Teleturniej ma mieć lekką formę i nie być stresujący. By wziąć udział należy mieć skończone osiemnaście lat.

"Kto to wie?": zasady nowego programu Doroty Wellman

Jak podaje Pomponik, "Kto to wie?" jest polską wersją programu "Let's Ask America". który powstał w 2012 roku. To, co wyróżnia program, to fakt, że uczestnicy nie muszą wychodzić z domu. Czwórka uczestników łączy się ze studiem za pomocą komunikatora internetowego.

Teleturniej składa się z czterech rund, a pytania dotyczą życia codziennego. Po każdej z rund odpada jedna osoba. Do finału przechodzi najlepszy gracz. Można wygrać 20 tysięcy złotych. Zdaniem Pomponika, format ma przypominać słynną "Familiadę". 

Zobacz także:  Klaudia Halejcio wpędza młode dziewczyny w kompleksy: "To żart?"

RadioZET.pl/pomponik.pl

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News