Obserwuj w Google News

"Tajemnice", odcinek 16 - STRESZCZENIE. Czy Iwan zabił matkę Mykoły? [27.06]

1 min. czytania
23.06.2022 13:20
Zareaguj Reakcja

"Tajemnice" to nowy ukraiński serial, który trafił na TVP 1. O czym jest produkcja zastępująca "Klan"? Podajemy streszczenie 16. odcinka serialu.

Tajemnice - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Tajemnice", odcinek 16 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 16. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Tajemnice", który trafił na antenę TVP 1? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który zastąpił "Klan"? Prezentujemy streszczenie 16. odcinka serialu "Tajemnice" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TVP.

Redakcja poleca

"Tajemnice", odcinek 16: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 16. odcinka "Tajemnic" według Teleman.pl:

Mykoła oznajmia Łorze, że nie jest zainteresowany romantyczną relacją z jej udziałem. Tymczasem rodzina Iwana dziwi się dlaczego mężczyzna postanowił zmienić zapis w testamencie. Wiktoria nadal nakłania kochanka do wcielenia w życie nowego planu godzącego w Katię. Natomiast Mykoła zaczyna mieć wątpliwości, czy rzeczywiście to Iwan zamordował jego matkę. Katia otrzymuje list od zaginionego ojca, którego uznała za zmarłego. Dochodzi do wniosku, że mężczyzna żyje i rozpoczyna jego poszukiwania.

"Tajemnice", odcinek 16: Gdzie i kiedy oglądać?

16. odcinek serialu "Tajemnic" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 27 czerwca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP 1.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]