Obserwuj w Google News

"Serca na sprzedaż" - odc. 5 – STRESZCZENIE. Michaił musi zmierzyć się z bandytami [08.02]

2 min. czytania
07.02.2022 11:34
Zareaguj Reakcja

"Serca na sprzedaż" to nowy rosyjski serial w ramówce TVP. Akcja rozgrywa się w latach 90. XX wieku i opowiada o grupie kobiet, które muszą utrzymać swoje rodziny. Matki i córki w okresie akumulacji kapitału zajmują się głównie handlem. Co wydarzy się w 5. odcinku serialu?

Serca na sprzedaż - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Serca na sprzedaż" to nowa propozycja TVP. Produkcja opowiada o burzliwych losach rosyjskich matek i córek, które muszą zrobić wszystko, by utrzymać swoje rodziny w okresie akumulacji kapitału. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w 5. odcinku?

"Serca na sprzedaż", odc. 5, – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Serca na sprzedaż"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 5. odcinek serialu "Serca na sprzedaż" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Redakcja poleca

"Serca na sprzedaż", odcinek 5 – STRESZCZENIE

Streszczenie 5. odcinka serialu "Serca na sprzedaż" prezentuje się następująco:

Ełła tworzy własną grupę i proponuje Swiecie, Alisie oraz Oldze stałą współpracę. Bohaterki przystają na ofertę, co jednak nie jest w myśl ich mężom. Zoja za wszelką cenę chce pozostać na bazarze, nawet jeśli musi nawiązać współpracę z przestępcami. Swieta i jej koleżanki  wyruszaja na kolejną wyprawę po towar. Tym razem do Turcji. Alisa po dotarciu na miejsce zapoznaje się z właścicielem sklepu - Timurem. Spędzają wspólny wieczór. Grupa Ełły chce przetransportować towar do Rosji, ale zostaje aresztowana na lotnisku. Tymczasem Wiktor i Michaił opiekują się swoimi dziećmi. Nie potrafią odnaleźć się w nowej roli. Ania i Stiopa próbują rozkręcić własny biznes. Michaił chce zdobyć pieniądze na leczenie chorej dziewczyny. Aby osiągnąć swój cel, regularnie okrada magazyn wojskowy. W końcu wycofuje się z procederu. Na jego drodze stają groźni bandyci.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Daria Egorova jest gwiazdą "Kozackiej miłości". Jak aktorka wygląda prywatnie?

"Serca na sprzedaż" – gdzie i kiedy oglądać?

Trzeci odcinek serialu "Serca na sprzedaż" trafi na antenę TVP2 już we  wtorek 8 lutego 2022 roku o godzinie 21:55. Kolejne epizody będą emitowane o tej samej porze od poniedziałku do czwartku.

Czytaj także:  "Stepowa miłość" - OBSADA: kto gra w nowym serialu i o czym on jest? [FABULA, EMISJA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]