Obserwuj w Google News

Żona Zenka Martyniuka w „Tańcu z Gwiazdami”? Danuta Martyniuk zarobi krocie

3 min. czytania
19.04.2023 09:06
Zareaguj Reakcja

„Taniec z Gwiazdami” niedługo powróci na ekrany, a widzów Polsatu ponownie czeka masa niespodzianek. Wiadomo już, jakie zajdą zmiany w programie. Coraz głośniej jest także o potencjalnych uczestnikach nadchodzącej edycji. Jedną z nich ma być Danuta Martyniuk. Ile może zarobić żona Zenka Martyniuka?

żona-zenka-martyniuka-w-tańcu-z-gwiazdami-danuta-martyniuk-zarobi-krocie
fot. Wojciech Olszanka/East News, Artur Zawadzki/East News

Polsat przygotowuje się do nowej edycji „ Tańca z Gwiazdami”. Coraz częściej mówi się o tym, że program czeka seria zmian i zostanie on odświeżony tak jak show „ Twoja twarz brzmi znajomo”. Według medialnych doniesień program zyska nową nazwę. Zmieni się też pora emisji, a „Taniec…” wyprze z ramówki inny hit słonecznej stacji.

O posadę w tanecznym show drżeć mają jurorzy. Plotkuje się, że pracę może stracić Iwona Pavlović i Andrzej Grabowski. Chrapkę na fotel jurora ma ponoć Marcin Hakiel, który miałby powrócić do telewizji na fali popularności związanej z rozstaniem z Katarzyną Cichopek, z którą wygrał 2. sezon programu. Najwięcej emocji wśród fanów wzbudza jednak lista potencjalnych uczestników nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Wśród wymienianych nazwisk niespodziewanie pojawiła się Danuta Martyniuk.

Redakcja poleca

Danuta Martyniuk wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”? Kuszą ją wielką kasą

Niedawno podaliśmy nieoficjalną listę gwiazd, które mają prowadzić rozmowy z samym Edwardem Miszczakiem. Nowy dyrektor programowy Polsatu chce ściągnąć na parkiet „Tańca z Gwiazdami” same gorące nazwiska. Ciekawym pomysłem producentów programu jest też zapraszanie do tanecznego show członków rodzin celebrytów, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę w show-biznesie.

We wcześniejszych edycjach pojawiła się Izabela Małysz, dzięki czemu widzowie mogli zobaczyć na ekranie także jej sławnego męża, Adama Małysza. Popisy taneczne aktora Michała Mikołajczaka nie wzbudziłyby takich emocji, gdyby na widowni nie pojawiała się jego partnerka, Edyta Zając. Para zazwyczaj nie mówi publicznie o ich związku i rzadko pozuje razem na ściankach, jednak na potrzeby „TzG” zrobili wyjątek

Podobne plany na nadchodzący sezon programu ma ponoć Edward Miszczak. Zaangażowanie do produkcji Allana Krupy i Leona Myszkowskiego umożliwiłoby pojawienie się w programie ich skłóconych znanych matek - Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej. Z kolei gdyby w show zatańczyła Danuta Martyniuk, telewidzów do oglądania zachęciłby jej mąż. „Jeśli przyjmie propozycję, Zenek z pewnością będzie kibicował jej na widowni, a to też dla nas duża atrakcja” - miała powiedzieć na łamach Super Expressu osoba z Polsatu.

Zobacz także: Allan Krupa wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”? „Tylko głupi by pogardził”

Żona Zenka Martyniuka podobno może liczyć na iście gwiazdorską stawkę. Dziennikarze portalu se.pl ustalili, że za każdy odcinek otrzyma ponoć aż 12 tysięcy złotych. Czy doniesienia o jej udziale w „Tańcu z Gwiazdami” okażą się prawdą? Nie da się ukryć, że Danuta Martyniuk ostatnio postarała się o to, by było o niej głośno. Celebrytka wystąpiła niedawno w „ Pytaniu na Śniadanie” i opowiedziała o operacji plastycznej, której się poddała. Z kolei w „ Dzień Dobry TVN tłumaczyła się z obrony syna, który swego czasu wywołał niemały skandal. Czyżby Danuta Martyniuk była więc uczestniczką idealną?

Taniec z gwiazdami
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News