Obserwuj w Google News

Zmiany w „Tańcu z Gwiazdami”. Będą zwolnienia? „Najpewniej nie zobaczymy…”

2 min. czytania
14.04.2023 07:58
Zareaguj Reakcja

„Taniec z Gwiazdami” już wkrótce ma powrócić na antenę Polsatu. Będzie to pierwsza edycja show, w której zajdą poważne zmiany związane z odświeżeniem programów stacji wymaganym przez Edwarda Miszczaka. Taneczne show czeka prawdziwa rewolucja!

taniec-z-gwiazdami-będą-zwolnienia-najpewniej-nie-zobaczymy
fot. TRICOLORS/East News

Edward Miszczak przeszedł z TVN do Polsatu i wywołał ogromne emocje, decydując się przeprowadzić szereg zmian w hicie słonecznej stacji. „ Twoja twarz brzmi znajomo” zyskała zupełnie nową twarz, a posady otrzymał Maciej Rock i Paweł Domagała. Najwięcej kontrowersji wywołało jednak pożegnanie się z Katarzyną Skrzynecką i Piotrem Gąsowskim. Wkrótce okazało się, że zmiany przyniosły zamierzony efekt, a „TTBZ” wciąż ogląda rzesza widzów. Nic więc dziwnego, że władze Polsatu postanowiły iść za ciosem i zdecydowały się wprowadzić zmiany w kolejnym show stacji. „ Taniec z Gwiazdami” przejdzie niemałą rewolucję!

Redakcja poleca

„Taniec z Gwiazdami”. Nowa nazwa i pora emisji. Kto straci pracę?

Od jakiegoś czasu wiadomo, że nowa edycja „TzG” będzie miała nowy dzień emisji i powróci do niedzielnego pasma. Tym samym program wraca do korzeni - prawie wszystkie edycje show emitowane na antenie TVN były pokazywane w niedzielne wieczory. Na tym jednak nie koniec, bowiem widzów czeka więcej niespodzianek.

Jak podaje Super Express, zmieniona zostanie również nazwa programu i utraci człon „Dancing with the Stars”. Wcześniej podobny ruch zastosowano przy programie „Hell's kitchen - piekielna kuchnia”, skracając nazwę do „ Hell's kitchen”. Wydaje się więc, że Polsat będzie odchodził do dwuczłonowych polsko-angielskich tytułów swoich programów.

Najwięcej emocji wzbudzić mogą jednak informacje o zwolnieniach w „Tańcu z Gwiazdami”. O czystkach Miszczaka w tanecznym show plotkowano już w styczniu 2023 roku. O posadę miała wtedy drżeć Iwona Pavlović. „Program za czasów Miszczaka pokazywał TVN, a potem przeszła do Polsatu. A to zostało uznane za zdradę” - mogliśmy przeczytać w Super Expressie.

Jurorka została poproszona o komentarz w tej sprawie przez dziennikarzy Faktu, jednak nie chciała udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Teraz se.pl przekonuje, że pracę w „TzG” może stracić także Andrzej Grabowski. „Najpewniej nie zobaczymy Iwony. Nie wiadomo, co z Andrzejem Grabowskim” - miał przekazać informator portalu.

Zobacz także: Allan Krupa wystąpi w „TzG”? Odpowiedział. „Tylko głupi by pogardził”

Wśród możliwych uczestników nadchodzącej edycji wymienia się między innymi Allana Krupę i Leona Myszkowskiego. Producenci liczą, że udział młodych muzyków w programie  pozwoli nakłonić do pojawienia się na widowni ich znanych matek, czyli skłóconych Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej. To mogłoby wywołać kontrowersje i po raz kolejny przyciągnąć widzów przed ekrany.

Taniec z gwiazdami
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News