Obserwuj w Google News

Allan Krupa wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? Odpowiedział. "Tylko głupi by pogardził"

2 min. czytania
03.04.2023 10:04
Zareaguj Reakcja

Allan Krupa wystąpi w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami"? Syn Edyty Górniak nie ukrywa, że jego zdaniem tylko nierozsądna osoba odmówi udziału w show, w którym można dobrze zarobić. Czy zobaczymy go na tanecznym parkiecie?

Allan Krupa
fot. screen: Instagram @ensosynu

Allan Krupa idzie w ślady sławnej mamy, choć wybrał nieco inną muzyczną drogę. Syn Edyty Górniak, jednej z najpopularniejszych polskich wokalistek, próbuje swoich sił w rapie pod pseudonimem Enso. Radzi sobie coraz lepiej, wypuszcza kolejne teledyski i coraz częściej pojawia się w mediach. Nic zatem dziwnego, że pojawiają się plotki na temat jego występów w rozmaitych programach rozrywkowych, wszak w telewizji pojawiały się już gwiazdy mniejszego kalibru. Allan nie ukrywał, że otrzymał propozycję występu w tanecznym show, wspomniał także o wysokich zarobkach gwiazd " Tańca z gwiazdami". Czy to właśnie tam niebawem zobaczymy 18-latka?

Allan Krupa wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? Syn Edyty Górniak otrzymał propozycję

W rozmowie z "Super Expressem" Allan Krupa przyznał, że stacje telewizyjne już interesowały się jego osobą, otrzymał propozycję wystąpienia w tanecznym show, jednak wtedy odmówił, by skupić się na muzyce. Teraz jednak syn Edyty Górniak zyskał na popularności i z pewnością mógłby negocjować stawki. Nie ukrywał, że gdyby otrzymał korzystną finansowo propozycję, nierozsądnie byłoby odmówić. 18-latek przyznał, że niewiele mogłoby powstrzymać przed występem w popularnym show.

- Za dobrą sumę, zdecydowanie. Tylko głupi by pogardził takimi pieniędzmi. Chyba że miałbym się rozebrać i tańczyć nago. Poza tym jestem otwarty na propozycje - stwierdził krótko.

Allan niestety nie zdradził, jaka kwota by go satysfakcjonowała.

Redakcja poleca

Ile zarabia Allan Krupa? Syn Edyty Górniak o swoich zarobkach

W rozmowie z tabloidem Allan Krupa przyznał, że do tej pory na swojej muzyce nie zarobił fortuny. Młody raper jednak nie przejmuje się, ponieważ tworzy z pasji i jeszcze niedawno wcale nie myślał, że dostanie za swoje piosenki większe pieniądze.

- Zacząłem zarabiać na swojej muzyce. Z raportu na raport suma rośnie. Wiadomo, na tę chwilę nie są to pieniądze, które mnie zadowalają. Jak dostałem pierwszą wypłatę, nie będę tutaj ściemniał, za pierwszą piosenkę zarobiłem 1500 zł, powiedziałem: "Kurdę, ale zarobiłem!". Suma nie była istotna, cieszyłem się, że w ogóle pieniądze z tego zarobiłem. Nie mam tak, że już chciałbym dużo więcej. Na razie rozwala mi to głowę, bo nigdy nie myślałem, że w ogóle będę mógł kiedyś zarabiać pieniądze na moich piosenkach - poinformował.

Z pewnością spora wypłata za udział w "Tańcu z gwiazdami" pozwoliłaby mu rozwinąć muzyczne skrzydła.