Obserwuj w Google News

Magda Stępień wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? Zaskoczyła wyznaniem

2 min. czytania
22.03.2023 11:55
Zareaguj Reakcja

Magdalena Stępień chciałaby wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami" w Polsacie. Znana z "Top Model" mama zmarłego Oliwiera Rzeźniczaka nie ukrywa, że chętnie skorzystałaby z okazji po zakończeniu żałoby. Z udziałem w "Dancing with the Stars" wiąże nawet pewną misję. 

Magdalena Stępień
fot. Pawel Wodzynski/East News

Magdalena Stępień z "Top Model" mimo żałoby po śmierci Oliwiera wróciła do pracy influencerki. Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka nie ukrywała, że wyjście do ludzi zadziałało jak terapia i pomogło jej odżyć po dramatycznej walce o życie syna. Obecne Magda Stępień cieszy się związkiem z nowym partnerem, który jest osobą znaną publicznie. W dodatku planuje otworzyć się na nowe projekty zawodowe, a nawet nie wyklucza udziału w popularnym show.

Redakcja poleca

Magdalena Stępień chce wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami" 

Okazuje się, że Magda Stępień chętnie wystąpiłaby w "Tańcu z gwiazdami" w Polsacie. Od śmierci Oliwiera minął niecały rok, a więc jest jeszcze za wcześnie na takie decyzje, ale po zakończeniu żałoby modelka chętnie przyjęłaby zaproszenie do programu. 

Chciałabym, bo to odzwierciedliłoby to, co przeżyłam w życiu. Mogłoby dać dużo siły inny ludziom

-  powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Dodała, że żałobę będzie miała do końca życia, ale poprzez program mogłaby dodać wiary i motywacji osobom przeżywającym to samo, co ona. 

Na razie nie wiadomo, kiedy odbędzie się 14. edycja "Tańca z gwiazdami". Polsat do tej pory nie potwierdził realizacji nowego sezonu "Dancing with the Stars". Niewykluczone, że Edward Miszczak wprowadzi zmiany i nie będzie chciał kontynuować znanego formatu, ale na oficjalną decyzję nowego dyrektora programowego trzeba będzie jeszcze poczekać. Przypomnijmy, że od 2021 r. show nie pojawia się w wiosennej ramówce, a nowe odcinki emitowane są jesienią. 

Chcielibyście zobaczyć Magdalenę Stępień na parkiecie "Tańca z gwiazdami"? 

Gwiazdy, które straciły dziecko
10 Zobacz galerię
fot. STANISLAW KOWALCZUK/EAST NEWS, VIPHOTO/East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS, TRICOLORS/East News