Obserwuj w Google News

Allan Krupa wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? „Jego udział jest przesądzony”

3 min. czytania
11.04.2023 15:13
Zareaguj Reakcja

Producenci „Tańca z gwiazdami” powoli przygotowują się do premiery kolejnej odsłony tanecznego show. Nadchodzącej edycja pojawi się na antenie Polsatu jesienią, ale już teraz poznaliśmy plany twórców. Plotek informuje, że na parkiecie mogą pojawić się Allan Krupa i Leon Myszkowski.

Allan Krupa i Leon Myszkowski w "Tańcu z gwiazdami". Górniak i Steczkowska zasiądą na widowni?
fot. Pawel Murzyn/East News

Obaj mają sławne mamy i nie unikają blasku fleszy. Allan Krupa, syn Edyty Górniak, i Leon Myszkowski, pociecha Justyny Steczkowskiej, nieraz udowodnili, że w show-biznesie czują się jak ryba w wodzie. Być może niedługo będą mieli okazję pojawić się na parkiecie w jednym z najpopularniejszych show w Polsce.

Redakcja poleca

Allan Krupa i Leon Myszkowski wystąpią w „Tańcu z gwiazdami”?

Twórcy „Tańca z gwiazdami” już teraz zaczynają szukać kandydatów na uczestników. Plotek donosi, że ich uwagę zwrócili Allan Krupa i Leon Myszkowski. Edward Miszczak podobno ma nadzieję, że występy synów dwóch zwaśnionych piosenkarek przyciągnie przed ekrany nowych widzów.

Jak na ten pomysł zapatruje się Krupa? Okazuje się, że jest szansa na to, że jesienią zaliczy swój taneczny debiut.

Zobacz także: Allan Krupa próbował narkotyków. Edyta Górniak ma czym się martwić?

Allan Krupa chce zatańczyć w „Tańcu z gwiazdami”

Allan Krupa od pewnego czasu usilnie walczy do tego, by ugruntować swoje miejsce na polskiej scenie muzycznej. Działając pod pseudonimem „Enso”, wypuścił cztery single, które spotkały się z umiarkowanym entuzjazmem słuchaczy. W internecie nie brakuje głosów, twierdzących, że Allan nie powinien zajmować się rapem, głównie ze względu na to, że dorósł w domu jednej z największych gwiazd polskiej estrady – Edyty Górniak.

Nie jest zresztą jedyną osobą z celebryckiego światka, która próbowała podbić scenę rapową. W tym miejscu warto wspomnieć o Piotrze „PiKej’u” Kukulskim – bracie Natalii Kukulskiej, raperze i gwieździe internetu. Pomimo tego, że miał możliwość wypromować swoją twórczość, PiKej wcale nie zdobył szczytu popularności. Złośliwcy mogliby twierdzić, że podobny los czeka Allana.

Krupa ma więc dużo do udowodnienia, zwłaszcza tym, którzy tylko czekają na jego upadek. Nie zamierza jednak pozwolić, by hejterskie komentarze podcięły mu skrzydła. Wszystko wskazuje na to, że syn Edyty Górniak wie, co jest dla niego ważne i ani myśli schodzić z raz obranej drogi.

W swoich utworach Allan wielokrotnie wspomina o pieniądzach. W prawdziwym życiu także często o nich mówi. Niedawno dał do zrozumienia, że za odpowiednią kwotę jest chętny zatańczyć w Polsacie.

Za dobrą sumę, zdecydowanie. Tylko głupi by pogardził takimi pieniędzmi. Chyba że miałbym się rozebrać i tańczyć nago. Poza tym jestem otwarty na propozycje - tłumaczył w rozmowie z Super Expressem Allan.

Producenci mają rozważać kandydatury Allana i Leona. Liczą na to, że to zmusi Górniak i Steczkowską do pojawienia się na widowni. To z pewnością podgrzałoby atmosferę na trybunach...

W Polsacie wierzą, że jego udział jest przesądzony. On też ma taką nadzieję, bo negocjacje idą w dobrym kierunku. Edward Miszczak jednak uważa, że sam syn Górniak to za mało i dla podniesienia emocji trzeba też na parkiet ściągnąć Leona Myszkowskiego. Jakby ich matki spotykały się na widowni, to byłby hit. Produkcja bardzo tego chce - oznajmił informator Plotka.

Podobno doszło już do wstępnych rozmów dotyczących jego udziału w show. Informator Plotka zdradził, że Krupa chętnie stanie w taneczne szranki z synem Steczkowskiej, ale nie czuje do Leona niechęci.

On nie miałby nic przeciwko rywalizacji z synem Steczkowskiej, którego w sumie uważa za kumpla. Konflikty matek nie przekładają się na ich kontakt. Dla Allana udział Leona byłby ciekawym wyzwaniem. Allan woli rywalizować z kimś, kogo zna i lubi, niż z obcymi osobami, o których nie ma pojęcia - zdradziło cytowane przez Plotka źródło.

Źródła: RadioZET.pl/Plotek.pl/SE.pl