,

Allan Krupa próbował narkotyków. Edyta Górniak ma czym się martwić?

31.03.2023 13:25

Allan Krupa próbuje podbić świat show-bizu jako raper. Na razie większym zainteresowaniem niż jego muzyka cieszy się życie prywatne syna Edyty Górniak. Niedawno aspirujący raper przyznał się do sięgania po narkotyki. Jego mama ma powody do niepokoju?

Allan Krupa próbował narkotyków. Edyta Górniak ma czym się martwić?
fot. Wojciech Olszanka/Dzien Dobry TVN/East News

Allan Krupa jest owocem związku Edyty Górniak i Dariusza Krupy. 19-latek dorastał na oczach fanów show-biznesu. Media do dziś interesują się jego burzliwymi relacjami z ojcem i z uwagą śledzą rozwijającą się karierę Allana.

Sam Krupa coraz chętniej odkrywa karty przez dziennikarzami. Niedawno przyznał, że marzy mu się ślub na szczycie Burj Khalifa, a jedyną rzeczą, która powstrzymuje go przed realizacją tego wielkiego planu, jest brak odpowiednich pieniędzy.

Odpowiedzi na pytania o syna nie unika też Edyta Górniak. Niedawno piosenkarka podzieliła się z dziennikarzami Faktu szczerym wyznaniem. Przyznała, że Allanowi zdarzyło się sięgnąć po narkotyki.

Zobacz także: Edyta Górniak ma plany na Wielkanoc. Nie uwzględnia w nich dziewczyny Allana

Allan Krupa palił marihuanę. Przyznał się mamie

Allan Krupa miał powiedzieć swojej mamie o tym, że próbował narkotyków, dopiero po kilku latach. Edyta mogła jednak odetchnąć z ulgą – jej syn nie miał miłych wspomnień związanych z marihuaną i obiecał, że nigdy więcej po nią nie sięgnie.

Mama, ja teraz mogę ci powiedzieć. Możesz być spokojna, że nigdy nie będę palił trawy, bo zapaliłem i mi się nie podobało miał powiedzieć syn gwiazdy.

Wygląda na to, że Edyta może odetchnąć z ulgą. Jej syn nie da się ponieść hulaszczemu stylowi życia, który – jak wiadomo – zniszczył karierę niejednej gwieździe.

Zobacz także: Antoni Królikowski komentuje zatrzymanie przez policję. Aktor wydał oświadczenie

Allan Krupa zaczyna karierę muzyczną

Od pewnego czasu Allan Krupa stara się podbić polską scenę rapową. Występując pod pseudonimem "Enso", wydał kilka singli, które cieszyły się całkiem sporym zainteresowaniem w serwisach streamingowych i na platformie YouTube. W promocji jego twórczości bierze udział także Edyta Górniak, która chętnie udostępnia muzykę syna na swoim instagramowym profilu.

Źródła: RadioZET.pl/Fakt.pl

Logo radiozet Dzieje się