Obserwuj w Google News

Allan Krupa nie chce się spotkać z ojcem? "Żałosna próba, masakrycznie się go wstydzę"

3 min. czytania
10.03.2023 09:37
Zareaguj Reakcja

Dariusz Krupa po wyjściu z więzienia zapowiedział, że chce odnowić kontakty z synem. Allan Krupa jednak zadał kłam słowom mężczyzny i oznajmił, że wstydzi się za niego. Czyżby nie chciał odnowić kontaktów z ojcem?

Dariusz Krupa / Allan Krupa
fot. Jan BIELECKI/East News / Instagram @ensosynu

Allan Krupa to syn Edyty Górniak i Dariusza Krupy. 18-latek poszedł w ślady znanej mamy i próbuje podbić krajowy rynek muzyczny jako raper Enso. Nie jest tajemnicą, że nie ma żadnego kontaktu z ojcem, po tym jak ten został skazany na 6 lat więzienia za prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków i śmiertelne potrącenie kobiety. Dziś Dariusz Krupa jest już na wolności i układa sobie życie z nową partnerką, z którą oczekują przyjścia na świat dziecka. 46-latek ogłosił, że dzwonił do Allana i chciałby odnowić z nim kontakt.

- To bardzo trudny temat, rozumiem, że Allan musiał bardzo to przeżyć, był chłopcem. Rozumiem, że może być na mnie zły, a nawet wściekły. Zadzwoniłem jednak i powiedziałem mu, że jestem, że go bardzo kocham i czekam, aż będzie gotów na rozmowę lub spotkanie - mówił w rozmowie z "Faktem".

Problem w tym, że syn Edyty Górniak nie przypomina sobie podobnej rozmowy. W wywiadzie dla "Super Expressu" przyznał, że wstydzi się ojca i nic nie zapowiada, by ich relacje miały ulec poprawie.

Dariusz Krupa wcale nie chciał spotkać się z synem? Allan wstydzi się za ojca

W rozmowie z tabloidem Allan Krupa nie ukrywał, że nie przywiązuje uwagi do słów ojca o pojednaniu. Zdaniem 18-latka to jedynie próba poprawienia medialnego wizerunku. Nie ukrywał, że wstydzi się za Dariusza Krupę.

- Wiedziałem, że nie jest to próba kontaktu, bo on bardzo dobrze wie, na jakich warunkach możemy w ogóle pomyśleć o rozmowie, tylko jakaś żałosna próba poprawienia swojego wizerunku. W każdym razie próba nieudana. Jedyne, co zrobił, to ponownie przypomniał o sobie i o tym, co zrobił w przeszłości - stwierdził.

Allan twierdzi także, że jego ojciec skłamał, mówiąc o telefonie, jaki wykonał. Zapytany, jak miała wyglądać rozmowa z Dariuszem Krupą, odpowiedział:

- Nie wyglądała, bo nigdy się nie odbyła. Ostatni raz miałem z nim chwilowy kontakt na Instagramie jakiś rok temu, gdzie uświadomiłem go, co dokładnie ma zrobić, zanim w ogóle przyjdzie mi do głowy z nim rozmawiać - zdradził.

Redakcja poleca

Allan Krupa wstydzi się za ojca. Syn Edyty Górniak postawił Dariuszowi Krupie warunki

Allan Krupa wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że nie chce mieć nic wspólnego z ojcem, z którym łączy go jedynie nazwisko. Zdradził jednak "Super Expressowi", że gdyby Dariusz Krupa spełnił określone warunki, mógłby z nim porozmawiać.

- Myślę, że gdybym chciał, kontakt z nim w tym momencie nie byłby już problemem. Natomiast nie ma do tego powodów. Nie chcę mieć nic wspólnego z tym człowiekiem, bo się go masakrycznie wstydzę i postawiłem mu warunki naszego ewentualnego kontaktu, których po dziś dzień nie spełnił w najmniejszym stopniu (...) W tym konkretnym temacie mama nie musi mnie wspierać, bo wie, że oboje jesteśmy tysiąc lat świetlnych od tego człowieka - wyjaśnił.

Allan przekazał także ojcu niezbyt przyjemne życzenia.

- Żeby znalazł te swoje jaja, o których zawsze mówił. Poza tym niech go Bóg błogosławi - podsumował.

Allan Krupa i Edyta Górniak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS