Obserwuj w Google News

Allan Krupa szykuje się do ślubu? Zdradził, kiedy będzie gotowy

2 min. czytania
23.03.2023 08:13
Zareaguj Reakcja

Allan Krupa, syn Edyty Górniak, zdradził, czy weźmie ślub ze swoją wybranką. Okazuje się, że 18-latek jest gotowy na małżeństwo. Najwyraźniej przed decyzją o zalegalizowaniu związku powstrzymuje go jedynie brak odpowiednich funduszy. Niestety o pieniądzach, o których wspomniał, większość ludzi może jedynie pomarzyć.

Allan Krupa weźmie ślub? Zdradził swoje plany. Edyta Górniak musi być dumna
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Allan Krupa wkracza do świata show-bizu w wielkim stylu. Dawniej tabloidy interesowały się nim głównie ze względu na to, że jest owocem związku prawdziwych sław. Wychowany przez Edytę Górniak Allan jest przecież synem Dariusza Krupy, kontrowersyjnego muzyka, który w 2014 roku spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że jego relacje z rodzicami wzbudzały ciekawość.

Mimo to Allan robi co może, by nie dać się zaszufladkować jako "dziecko celebrytów". Od pewnego czasu pracuje na swoje nazwisko, działając pod pseudonimem "Enso". Jego rapowe utwory cieszą się sporym zainteresowaniem, ponieważ są jasnym świadectwem tego, że syn Górniak i Krupy stara się zerwać z wizerunkiem grzecznego chłopca.

Znalazł jednak osobę, która potrafi uspokoić jego temperament. Jest nią Angelika, dziewczyna, z którą się spotyka.

Zobacz także: Były Edyty Górniak wyszedł z więzienia. Ma już dziecko z inną

Allan Krupa jest gotowy na ślub. Zdradził, co go powstrzymuje

Allan Krupa ma dziś 18 lat, stoi na progu kariery muzycznej i jest szczęśliwie zakochany. Związany jest z Angeliką, która robi furorę na TikToku. Wygląda na to, że pomiędzy młodymi układa się na tyle dobrze, że Allan zaczął brać na poważnie myśl o zalegalizowaniu związku.

Nie chcę straszyć mojej ukochanej, żeby pomyślała, że ja się jej za miesiąc oświadczę. Chociaż kto wie. Nigdy nie wiadomo! - powiedział w rozmowie z Jastrząb Post Krupa.

Raper zdradził, że jeżeli miałby stanąć na ślubnym kobiercu, chciałby zrobić to w kraju, który większości kojarzy się z przepychem. Jego wymarzona ceremonia ślubna miałaby odbyć się w Dubaju. Co stoi mu na drodze? Pieniądze.

Jak będę miał wystarczająco pieniędzy, żeby zrobić ten ślub na dachu Burj Khalifa. To myślę, że tak (będę gotowy — red.) - wyjaśnił.

Allan dodał, że byłby w stanie wziąć ślub nawet dzisiaj, gdyby wygrał na loterii wystarczająco dużo pieniędzy. Jego celem jest zorganizowanie takiej imprezy, którą zarówno on, jak i jego wybranka, mogliby wspominać do końca życia.

Redakcja poleca

Allan Krupa idzie na swoje. Edyta Górniak musi pękać z dumy

Edyta Górniak musi być dumna z tego, że jej syn tak szybko dorósł. Dziś Allan staje się w pełni samodzielny. Nie zapomina jednak o nauce, którą wyniósł z domu.

Nie chodzi tu jednak o wiedzę na temat działalności Antychrysta na Ziemi ani kto rządzi światem. Edyta nauczyła swojego syna przede wszystkim szacunku do innych.

Wychowywała mnie, żeby szanować nie tylko kobiety, ale wszystkich ludzi - zdradził we wspomnianym wywiadzie Krupa.

Wyraz temu, że zamierza w życiu kierować się wskazówkami matki, "Enso" dał w jednym ze swoich utworów, rapując: "Jestem pier*olonym dżentelmenem/Mój pałac pachnie marmurem i chlebem". Czy niedługo usłyszymy piosenkę, w ktorej Allan pochwali się spektakularną ceremonią ślubną?

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/JastrzabPost.pl