Obserwuj w Google News

Były Edyty Górniak wyszedł z więzienia. Ma już dziecko z inną

Patryk Wołosz
3 min. czytania
06.03.2023 11:13
Zareaguj Reakcja

Dariusz Krupa został przedterminowo zwolniony z więzienia. Chociaż na początku nie planował szukać miłości, dziś tworzy szczęśliwy związek z kolejną kobietą. W niedawnym wywiadzie Krupa zdradził, jak radzi sobie w życiu prywatnym. Edyta Górniak to już przeszłość.

Były Edyty Górniak wyszedł z więzienia. Ma już dziecko z inną
fot. VIPHOTO/East News

Dariusz Krupa ma burzliwą przeszłość. W 2014 roku były mąż Edyty Górniak pod wpływem narkotyków wsiadł za kierownicę i potrącił kobietę. Poszkodowana nie przeżyła. Krupa został skazany na sześć lat pozbawienia wolności i objęty dziesięcioletnim zakazem prowadzenia pojazdów. W 2020 roku został przedterminowo zwolniony z zakładu karnego za dobre sprawowanie. Jak radzi sobie na wolności?

Zobacz także: Syn Edyty Górniak podjął decyzję w sprawie ojca. Dla Dariusza Krupy to ogromny cios. Te słowa złamią mu serce

Zapomniał o Górniak. Dariusz Krupa zakłada rodzinę z inną

Drogi Dariusza Krupy i Edyty Górniak rozeszły się w 2010 roku. Później, gdy już odbywał karę za spowodowanie wypadku w stanie odurzenia nielegalnymi substancjami, ożenił się z Izabelą Adamczyk, ale ich związek zakończył się, zanim Krupa zdążył wyjść na wolność. Jak można się spodziewać, po odbyciu kary były mąż Edyty Górniak robił, co mógł, żeby poukładać sobie życie. Mimo to nie miał nadziei, że uda mu się znaleźć miłość. Do czasu.

Jestem po dwóch rozwodach i dlatego nie myślałem o nowym związku, ale przydarzyło mi się coś pięknego, niespodziewanego. Martynę poznałem przez przypadek, jest artystką tatuatorką - zwierzył się w rozmowie z Faktem.

Krupa ma wobec swojej wybranki poważne plany. Chociaż nie zalegalizowali związku, były producent muzyczny marzy o tym, by stworzyć z Martyną szczęśliwy dom.

Chcemy razem zbudować rodzinę. To, że ją spotkałem, to cud i dar. Mówię sobie, że do trzech razy sztuka, uwierzyłem, że tym razem się uda - zaznaczył.

Już teraz Krupa ma za sobą pierwsze kroki ku upragnionej stabilizacji. Wraz z Martyną doczekali się syna, Stefana.

Mam wspaniałą partnerkę i mamy cudownego synka. Mamy też mnóstwo planów na przyszłość - zapewnił.

Nie należy zapominać, że Stefan nie jest jedynym dzieckiem Dariusza Krupy. Były producent muzyczny ma też córkę Leę oraz syna Allana, którego matką jest Edyta Górniak. Problem w tym, że Allan nie chce mieć ze swoim ojcem do czynienia.

Redakcja poleca

Allan Krupa odcina się od ojca. "Nie mam z nim kontaktu"

Syn Edyty Górniak, który od pewnego czasu sam próbuje swoich sił w muzyce, nie ma najlepszego zdania o swoim ojcu. Nie czuje żadnej więzi Dariuszem Krupą i zdaje sobie sprawę z tego, że kłopoty, które na siebie sprowadził, odbiły się na spokoju jego bliskich. W rozmowie z "Co za tydzień" Allan oznajmił, że nie zależy mu na zacieśnianiu więzi ze swoim ojcem.

Z ojcem nie mam żadnego kontaktu. Tak naprawdę nic w moim życiu nie wypływa z mojej relacji z ojcem. To już było, nic więcej nie będzie. Nie mam z nim kontaktu i nie będę miał - zdradził.

Nie tylko Allan nie ma kontaktu z Dariuszem Krupą. Przypominamy, że jakiś czas temu druga żona producenta ubiegała się przed sądem o ograniczenie kontaktów Krupy z jego córką, Leą. Być może Dariusz wyciągnął wnioski ze swojego postępowania i nie pozwoli na to, by jego aktualny związek się rozpadł. Miejmy nadzieję, że zdoła zapewnić małemu Stefanowi wszystko, czego potrzebuje. Do trzech razy sztuka...

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Fakt.pl