Obserwuj w Google News

Allan Krupa poświęca się dla dziewczyny. Musi przytyć

2 min. czytania
25.11.2022 13:09
Zareaguj Reakcja

Allan Krupa wraz z mamą, Edytą Górniak, w sierpniu tego roku zostali objęci opieką Leszka Klimasa - specjalisty w odchudzaniu i trenera.  Metamorfoza syna piosenkarki była szeroko komentowana i doceniana. Tymczasem „Fakt” przyłapał nastolatka z czosnkową bułką i napojem energetycznym. Zapytano, czy to odstępstwo od diety, a Allan Krupa wspiął się na wyżyny elokwencji i zagiął dziennikarzy odpowiedzią.

Allan Krupa Edyta Górniak
fot. Mateusz Jagielski/East News

Allan Krupa ściśle trzymał się zasad rozpisanej diety, a wizyt na siłowni nie brakowało. Leszek Klimas był zadowolony z podopiecznego i chwalił się na Facebooku, że syn Edyty Górniak stracił aż 15 kg w 3 miesiące. Trener był zadowolony z efektów, a dodatkowo pochwalił piosenkarkę, że również postanowiła dołączyć do wyzwania. Allan Krupa postanowił jednak chyba troszkę odsapnąć od diety.

Zobacz także:  Edyta Górniak szczerze o chorobie syna. Potrzebował pomocy

Allan Krupa zrobił odstępstwo od diety

Dziennikarze „Faktu” przyłapali syna Edyty Górniak, kiedy ten wychodził z marketu – w ręku trzymał powszechnie uznawaną za niezdrową czosnkową bagietkę. W dodatku dzierżył ze sobą dwa napoje energetyczne, a także skusił się na zapalenie papierosa.

Oczywiście nie trzeba sztywno trzymać się diety i biczować za każdą nadprogramowo zjedzoną kalorię. Dziennikarze zapytali Allana Krupę, co jest powodem sięgnięcia po niezdrową żywność.

Redakcja poleca

- Śpieszę z wytłumaczeniem. Od jakiegoś czasu przyjąłem nową taktykę żywieniową, która opiera się na jedzeniu jedynie niezdrowych rzeczy – zaczął Allan Krupa i momentalnie zagiął rozmówców.

- Amerykańscy specjaliści żywieniowi, współpracujący również ze światowymi artystami, poprzez serię specjalistycznych badań ocenili moją urodę i poziom piękna tak wysoko, że zostało mi zalecone natychmiastowe przytycie. Cel to zmniejszenie zainteresowania moją osobą płci żeńskiej, by nie ingerowało to w żaden sposób w związek z moją ukochaną. Pozdrawiam serdecznie – wytłumaczył i skwitował syn Edyty Górniak. Trzeba przyznać, że Allan Krupa ma nie tylko gadane, ale też spory dystans do siebie.

RadioZET.pl/Fakt.pl

Polskie gwiazdy 50+ w bikini
16 Zobacz galerię
fot. Instagram/Facebook