Zamknij
Polskie gwiazdy 50+ w bikini
  • 16 Zobacz
fot. Instagram/Facebook

Te polskie gwiazdy pokazały się w bikini mając ponad 50 lat (a niektóre z nich dawno przekroczyły sześćdziesiątkę). Wszystkie udowadniają, że wiek to tylko liczba i nie trzeba mieć figury dwudziestolatki, żeby czuć się atrakcyjnie. Zobaczcie, które dojrzałe gwiazdy nie wstydzą się odsłaniać ciała w social mediach. 

Na Instagramie możemy obserwować wysyp zdjęć polskich gwiazd w bikini. Modę na eksponowanie ciała lansują prawie wszystkie celebrytki bez względu na wiek. Trudno jednak nie zauważyć, że te młodsze, zapewne w obawie przed krytyką, nagminnie korzystają z retuszu lub nakładają filtry, żeby ich ciała prezentowały się nieskazitelnie. Tymczasem ich starsze koleżanki z branży wydają się być o wiele bardziej pewne siebie.

Polskie gwiazdy 50 i 60+ w bikini [ZDJĘCIA]

Dojrzałe gwiazdy w wieku 50 i 60+ bez oporów wrzucają nieretuszowane zdjęcia w bikini lub w podkreślających wdzięki strojach. Emanują seksem i radością, nie przepraszają, że żyją. Rozbierają się, bo chcą i lubią, mają gdzieś gadanie, że czegoś robić już nie wypada. Są pewne swojej atrakcyjności, choć często nie ma ona nic wspólnego z jędrną skórą czy superszczupłą sylwetką. 

Grażyna Szapołowska to niejedyna polska gwiazda 60+, która odsłania ciało w social mediach. Rozbiera się także szereg innych dojrzałych aktorek i piosenkarek, m.in. Agnieszka Fitkau-Perepeczko, Ewa Kasprzyk, Majka Jeżowska czy fenomenalna Ewa Skibińska, której nagie zdjęcia za każdym razem wzbudzają podziw. Od lat formą zachwycają także wysportowana Monika Olejnik, Maja Komorowska czy Helena Norowicz.

Zobaczcie zdjęcia polskich gwiazd - matek i babć, które nie wstydzą się swojego dojrzałego piękna.