Obserwuj w Google News

Edyta Górniak ma zły wpływ na dziewczynę syna? "Jest przy mnie bardzo skrępowana"

2 min. czytania
14.11.2022 09:31
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak znana jest z wielkiej miłości do swojego syna. Jak zareagowała na fakt, że Allan jest szczęśliwie zakochany? Partnerka 18-latka ma czuć się skrępowana w obecności wokalistki.

Edyta Górniak i Allan Krupa
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER / EAST NEWS

Edyta Górniak przed laty podbiła krajowy rynek muzyczny, może także pochwalić się sukcesami poza granicami naszego kraju. Hity takie jak "To nie ja", "Dotyk" czy "Kolorowy wiatr" uczyniły z niej wielką gwiazdę. W ostatnim czasie jednak piosenkarka skupiła się na działalności internetowej i promowaniu swoich kontrowersyjnych teorii. Zawsze jednak znajduje czas dla swojego ukochanego syna. Allan Krupa rozpoczął muzyczną karierę, jest także szczęśliwie zakochany. Jak jego dziewczyna czuje się w obecności Górniak?

Redakcja poleca

Edyta Górniak opowiedziała o dziewczynie Allana. Ukochana syna źle się czuje w towarzystwie wokalistki?

Zdjęcia Allana i jego partnerki możemy oglądać w mediach społecznościowych. Jak Edyta, która jest z synem niezwykle blisko, zareagowała na fakt, że w jego życiu pojawiła się inna kobieta? Gwiazda przyznała, że dziewczyna jest zestresowana w jej obecności, ale wygląda na bardzo sympatyczną.

- Poznałam. Śliczna, skromna, normalna, fajna. Ja myślę, że to jest jeszcze taki etap, że ona jest przy mnie bardzo skrępowana. Ja bym chciała odegrać taką normalną rolę mamy chłopaka, takiej zwykłości. Zawsze daję ludziom czas, bo wiem, że muszą się trochę oswoić - oceniła Górniak w rozmowie z Jastrząb Post.

Dziś, 14 listopada 2022, wokalistka świętuje swoje 50. urodziny. Nigdy nie ukrywała, że jest dumna z syna i wspiera go w życiu zawodowym i prywatnym. On odpłaca tym samym, komplementując mamę w wywiadach.

- Zapytany przez dziennikarza, czego mi życzy, to pośród wszystkich rzeczy, które wymienił, to żebym była zdrowa i szczęśliwa. Nie powiedział, żeby mama poznała jakiegoś faceta. A to oznacza, że w jego percepcji mi tego w ogóle nie brakuje. I to potwierdza, że to, co ja czuję w naturalny sposób, to nie jest to, że ja sama się do tego przekonałam (...) on życzył mi, żebym się nigdy nie zmieniała, miała cierpliwość do niego i była zdrowa. To jest najprawdziwsze, że postrzega to w taki sposób, że ja nie jestem w żaden sposób przegrana. Że ja jestem wygrana. On już mi nawet nie życzy kolejnych hitów. Życzy mi tylko, żebym była szczęśliwa i zdrowa i miała do niego cierpliwość. Coś wspaniałego - przyznała wzruszona.

Edycie życzymy wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, a Allanowi szczęścia w związku.