Obserwuj w Google News

Syn Edyty Górniak podjął decyzję w sprawie ojca. Dla Dariusza Krupy to ogromny cios. Te słowa złamią mu serce

Judyta Wanicka
2 min. czytania
12.04.2022 13:34
Zareaguj Reakcja

Allan Krupa nie chce utrzymywać kontaktów z Dariuszem Krupą. Syn Edyty Górniak postanowił zerwać definitywnie i tak już wątłe relacje z ojcem. 

Edyta Górniak i Allan Krupa
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/EAST NEWS

Allan Krupa jest jedynym dzieckiem Edyty Górniak i byłego producenta muzycznego Dariusza Krupy. 18-latek ostatnio postanowił pójść śladem rodziców i zająć się komponowaniem muzyki. Do sieci trafił jego hip-hopowy singel zatytułowany "Lambada". Edyta Górniak wspiera muzyczną pasję syna. Dariusz Krupa zapewne też by to robił, gdyby był bliżej byłej Allana, ale wygląda na to, że ich relacje zostały definitywnie zerwane. 18-latek wyznał, że nie chce więcej utrzymywać kontaktów z ojcem. 

Redakcja poleca

Allan Krupa zerwał kontrakty z ojcem Dariuszem Krupą

Edyta Górniak i Dariusza Krupa pobrali się 11 listopada 2005 roku. Rok wcześniej przyszedł na świat Allan. Jak wspominała w programie "My Way" piosenkarka, małżeństwo z producentem miało jej zrekompensować brak pełnej rodziny w dzieciństwie, ale ostatecznie okazało się wielkim rozczarowaniem. Edyta wyznała, że mogła liczyć tylko na namiastkę tego wszystkiego, co obiecywał jej Dariusz. Ponadto miało wyjść na jaw, że menadżer postępował nieuczciwie w sprawach finansowych. Para rozstała się po czterech latach, ogłaszając separację. Małżeństwo zakończyło się formalnie w lutym 2010 roku z powództwa Edyty. 

Początkowo Allan utrzymywał dobre relacje z ojcem, lecz wszystko popsuło się w 2014 roku, gdy Krupa śmiertelnie potrącił na pasach 63-letnią kobietę. Badania wykazały, że producent prowadził auto pod wpływem narkotyków. Po ponad dwóch latach spędzonych w areszcie wyszedł za kaucją. W 2017 roku sąd skazał go prawomocnym wyrokiem na 6 lat pozbawienia wolności, lecz zwolnił warunkowo po ponad czterech latach odsiadki. 

Niestety z czasem dorastający Allan nie chciał mieć nic wspólnego ze skazanym ojcem. Zaczęli się od siebie oddalać. Allan, mimo młodego wieku, okazał się nadwyraz odpowiedzialny i troszczył się o mamę, dla której ostatnie lata także nie były łatwe, głównie ze względu na niepowodzenia w sferze osobistej. Gdy chłopak wydoroślał, ostatecznie stwierdził, że nie chce być więcej kojarzony z Dariuszem Krupą, który swoim zachowaniem skrzywdził rodzinę.

Z ojcem nie mam żadnego kontaktu. Tak naprawdę nic w moim życiu nie wypływa z mojej relacji z ojcem. To już było, nic więcej nie będzie. Nie mam z nim kontaktu i nie będę miał - wyznał w rozmowie z "Co za tydzień" Allan. 

To kolejny bolesny cios dla Dariusza Krupy. Po tym, jak były producenta spowodował wypadek, jego druga żona, modelka Izabela Adamczyk, wniosła pozew o rozwód oraz dokument ograniczający kontakty Dariusza z ich córką Leą. 

EN_01333949_1688
fot. Mateusz Jagielski/East News
Apoloniusz Tajner z żoną i synem
16 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki REPORTER/EAST NEWS