Obserwuj w Google News

Edyta Górniak szczegółowo zaplanowała emeryturę. Wie, gdzie i z kim ją spędzi

2 min. czytania
03.03.2023 11:39
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak rozmyśla na temat tego, co się wydarzy, gdy zejdzie ze sceny. Artystka już teraz wie, jak chciałaby, żeby wyglądało jej życie na emeryturze.

Edyta Górniak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Edyta Górniak szczegółowo zaplanowała emeryturę. Artystka dokładnie wie, jak będzie wyglądała jej starość. Górniak dużo rozmyśla na temat tego, co się wydarzy, gdy skończy karierę muzyczną. Ma już plan.

Zobacz także: Eurowizja 2023. Prezes TVP wywołany do tablicy. Fani walczą o sprawiedliwość

Edyta Górniak szczegółowo zaplanowała emeryturę. Wie, gdzie i z kim ją spędzi

Edyta Górniak zdradziła, jak widzi swoją emeryturę. Jak podaje portal jastrzabpost.pl, artystka nie liczy na pomoc państwa i sama zamierza zadbać o swoje finanse. Wyznała też, że chciałaby wyemigrować na malutką wyspę.

Redakcja poleca

- Chciałabym mieszkać na malutkiej wyspie i tam opiekować się zwierzętami, które będą mnie potrzebowały. Żyć bardzo organicznie, blisko ziemi, blisko Boga, natury, przyjaźnić się z różnymi stworzeniami. Doświadczać cudów, które dzieją się codziennie na naszych oczach, tylko ich nie zauważamy - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Co ciekawe, Górniak planuje też zrezygnować z zabiegów upiększających. 

- Bez obcasów, bez przyklejonych rzęs, bez diamencików, po prostu bardzo zen, bardzo naturalnie. Jak już będę wiedziała, że nie mam siły na tę adrenalinę, to znajdę sobie takie miejsce. Chciałbym żyć z dala od sztucznej inteligencji – podsumowała.

Edyta Górniak: kiedy rozpoczęła karierę muzyczną?

Edyta Górniak zadebiutowała w 1986 roku. Jednak największa jej popularność przypada na lata 90. W 1994 roku reprezentowała Polskę podczas konkursu Eurowizji. Zajęła drugie miejsce.

Zobacz także: Ludzie miażdżą Hailey Bieber. Modelka mierzy się z potężnym hejtem

RadioZET.pl/jastrzebpost.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl