Obserwuj w Google News

Edyta Górniak szokująco o pierwszej miłości. Miała zostać żoną Bruce'a Lee?

2 min. czytania
02.03.2023 12:40
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak w jednej z najnowszych relacji opowiedziała o miłości do Azji. Wokalistka zaskoczyła wielu fanów wyznaniem, że jej pierwszym ukochanym był Bruce Lee, legenda kina akcji i sztuk walki. Edyta poinformowała nawet, że gwiazdor miał zostać jej mężem. 

Edyta Górniak
fot. Mateusz Jagielski/East News

Edyta Górniak jest utalentowaną wokalistką, która cieszy się uznaniem fanów. Coraz częściej jednak traktowana jest nie tylko jako piosenkarka, ale także internetowa filozofka i autorka kontrowersyjnych teorii spiskowych. Słowa gwiazdy o szkodliwości szczepionek, kontrolowanej przez globalne spiski pandemii czy żyjących pośród nas kosmitach przeplatają się z tematami duchowymi i słowami o boskości. W jednej z najnowszych relacji 50-latka postanowiła zdradzić wiernym fanom, kto był jej pierwszą miłością i wymarzonym mężem. Dla wielu osób może to być nie lada zaskoczenie.

Edyta Górniak zakochała się w gwiazdorze karate. Bruce Lee miał zostać mężem polskiej wokalistki?

Na profilu Edyty Górniak na Instagramie pojawiła się relacja, w której wokalistka zapowiedziała, że zdradzi fanom informację o sobie, którą do tej pory się nie dzieliła.

- Ciekawe, czy zgadlibyście, co łączy mnie z Chinami. Nikt by nie zgadł - zapowiedziała

Piosenkarka zdradziła, że w młodości była zakochana w legendzie kina walki. Zażartowała nawet, że Bruce Lee, bo to on był "wybrankiem" Edyty, miał na nią poczekać i wziąć z nią ślub.

- Myślicie, że wiecie o mnie już wszystko, ale nie wiecie, kto był moją pierwszą miłością w życiu. Miał być moim mężem! I miał na mnie poczekać! - oznajmiła, po czym opublikowała fragment filmu z Lee.

Redakcja poleca

Edyta Górniak o miłości do Azji. Jest fanką karate?

Edyta zdradziła wielbicielom, że dzięki fascynacji gwiazdą sztuk walki zaczęła interesować się Azją, która obecnie jest jej wielką miłością.

- Myślę, że Bruce Lee jest w dużej mierze odpowiedzialny za moją miłość do Azji. Wszystkie żywioły się go bały. Miłość mojego życia, niespełniona.  Bruce Lee urodził się w listopadzie tak, jak ja - oceniła.

W ramach podsumowania piosenkarka podzieliła się jednym z cytatów Bruce'a Lee.

- Ci, którzy nie są świadomi, że idą w ciemności, nie będą szukać światła - czytamy.

Kto by się spodziewał, że młoda Edyta chciała mieć za męża gwiazdora sztuk walki.

Post Edyty Górniak
fot. screen: Instagram @edytagorniak
Post Edyty Górniak
fot. screen: Instagram @edytagorniak