Obserwuj w Google News

Syn Górniak zaatakowany po wynikach preselekcji Eurowizji. Odpowiedział. "Robicie gnój, k*rwa"

Maciej Friedrich
2 min. czytania
02.03.2023 09:42
Zareaguj Reakcja

Allan Krupa po aferze z wynikami preselekcji Eurowizji 2023 spotkał się z falą krytyki. Syn Edyty Górniak, który ma być bliskim znajomym zwyciężczyni Blanki Stajkow, odpowiedział hejterom, pozwalając sobie na wulgaryzmy.

Allan Krupa i Edyta Górniak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Allan Krupa to syn Edyty Górniak, który sam także postanowił spróbować sił w branży muzycznej. Jako raper Enso nie podbił może z marszu muzycznego świata, ale może pochwalić się licznymi znajomościami. Niemałe zamieszanie wywołały wspólne zdjęcia Allana i zwyciężczyni polskich preselekcji do Eurowizji 2023, Blanki Stajkow. W sieci pojawiła się informacja, że syn Górniak, która była przewodniczącą jury, jest w dobrej komitywie z 23-letnią piosenkarką. Wiele osób sugerowało manipulację wynikami i zwycięstwo Blanki dzięki znajomościom. Dostało się także Krupie, a nawet jego dziewczynie. 

Allan Krupa reaguje na ataki po preselekcjach do Eurowizji 2023. Syn Edyty Górniak użył wulgaryzmów

Allan Krupa musi mierzyć się z niepochlebnymi komentarzami osób, które są oburzone wynikami preselekcji do Eurowizji 2023. Syn Edyty Górniak nie ukrywa wściekłości i postanowił ostro odpowiedzieć krytykom, nie szczędząc wulgaryzmów. Na swoim profilu na Instagramie opublikował oświadczenie w sprawie.

- Po raz ostatni. Zwracam się teraz do tych wszystkich, co mnie oznaczają, gdzie popadnie, jakbym miał coś wspólnego z tą organizacją czy był k**wa w jury. Równie dobrze moglibyście tam pisać, że scamuję Arabię Saudyjską na ropę, i byłby to równie nieśmieszny suchar. Dezinformujecie ludzi, przede wszystkim, robicie wokół mnie i mojej kobiety aferę za wynik konkursu, z którym jedyne, co miałem wspólnego, to to, że go obejrzałem - zaczął tyradę.

18-latek nie omieszkał zdradzić, co myśli na temat osób, które atakują jego i jego partnerkę.

- Robicie gnój w internecie jak zwierzęta dla atencji. Nie wiem, ale być może jesteście smutni do tego stopnia, że tego potrzebujecie, choć ja na waszym miejscu totalnie wstydziłbym się ubiegać o uwagę w internecie poprzez osądzanie ludzi o jakieś randomowe g*wno, którego nie zrobili. Ja rozumiem, że preselekcja Eurowizji jest dla was wydarzeniem o śmierć i życie, i trzeba się pozarzynać, jak nie wygra ta osoba, co chcieliście, ale zatrzymajcie swój ściek dla siebie i nie mieszajcie w niego mnie ani Angeliki - ostro zaapelował.

Redakcja poleca

Allan Krupa ofiarą hejtu. Afera wokół polskich preselekcji Eurowizji

Przypomnijmy, że część widzów uważa, że wyniki polskich preselekcji do Eurowizji 2023 były nieuczciwe, a Blanka Stajkow miała wygrać dzięki znajomości z zasiadającymi w jury Agustinem Egurrolą i Edytą Górniak, a także Allanem Krupą. Wspólne zdjęcie młodego rapera i zwyciężczyni obiegło media społecznościowe.

- Kochani, nagłośnijmy to. To jest syn Edyty Górniak (przewodniczącej jury!), który cały czas siedział z Blanką w green roomie i wyglądali, jakby byli w bliskiej relacji.

- EBU powinna zająć się tą sprawą. Niezły przekręt. W jury facet, który odpowiada za choreografię występu Blanki i kobieta, której syn to jej kolega - czytamy w komentarzach.

Post Allana Krupy
fot. screen: Instagram @ensosynu