Obserwuj w Google News

Edyta Górniak chciała wrócić do "The Voice of Poland". TVP nie chciała jej w programie?

2 min. czytania
01.03.2023 11:34
Zareaguj Reakcja

Według medialnych doniesień Edyta Górniak chciała ponownie zostać jurorką "The Voice of Poland". Producenci show nie zdecydowali się na zaangażowanie wokalistki. Czyży gwiazda popadła w niełaskę TVP?

Edyta Górniak
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER / EAST NEWS

Edyta Górniak to jedna z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Wokalistka wylansowała wiele przebojów, w tym hit "To nie ja", z którym zdobyła historyczne 2. miejsce w finale 39. Konkursu Piosenki Eurowizji. Artystka doskonale odnalazła się także jako osobowość telewizyjna, sympatię widzów zyskała jako jurorka " The Voice of Poland" i "The Voice Kids". W edycji show dla dorosłych uczestników pojawiła się czterokrotnie i, według informacji portalu Pudelek, chciała ponownie zasiąść w fotelu jurorki w najnowszej edycji. Produkcja jednak nie zdecydowała się na zaangażowanie Górniak do programu.

Edyta Górniak chciała wrócić do "The Voice of Poland". Odmówiono jej udziału w show?

Edycie Górniak miało bardzo zależeć, by pojawić się w 14. edycji "The Voice Poland". Produkcja miała jednak zamknąć skład jurorów i zabrakło w nim miejsca dla 50-latki, która miała nawet nie być brana pod uwagę.

- Edyta Górniak chciała wrócić do "The Voice", o czym dała znać producentom. Niestety ci skomplementowali już skład i nie wzięli jej pod uwagę. Wiadomo już, że w komisji zasiądą Lanberry, Tomson, Baron, Marek Piekarczyk i Justyna Steczkowska, czyli ten sam skład, co w poprzedniej edycji - cytuje portal wypowiedź osoby związanej z "The Voice".

Decyzja produkcji mogła być dla Edyty zaskakująca, ponieważ od wielu lat piosenkarka ściśle współpracuje z Telewizją Polską. Została nawet przewodniczącą jury, które zadecydowało, że Polskę w konkursie Eurowizji 2023 będzie reprezentować Blanka Stajkow z piosenką "Solo".

Redakcja poleca

Edyta Górniak zniknęła z "The Voice of Poland". TVP stawia na inne gwiazdy

Edyta Górniak to niejedyna gwiazda, która marzy o posadzie w "The Voice of Poland". Pojawiły się informacje, że zainteresowanie udziałem w show wyraziła Doda, która miałaby powrócić do współpracy z Telewizją Polską.

- Może w kolejnej edycji się uda. Może zmienią się osoby, które mi nie sprzyjały i zamykały przede mną drzwi. Może kiedyś uda się podzielić wiedzą w tym programie - mówiła w rozmowie z "Party".

Kto wie, być może w 15. sezonie muzycznego show zobaczymy nie tylko Rabczewską, ale także powracającą po dłuższej przerwie Górniak. Wszystko w rękach producentów TVP. 

Edyta Górniak
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER / EAST NEWS