Obserwuj w Google News

Syn Górniak myślał, że Blanka to „jakaś tancerka”. Ma „wyje*ane” na Eurowizję

3 min. czytania
27.02.2023 12:46
Zareaguj Reakcja

Allan Krupa skomentował plotki o „ustawce”, która zdaniem internautów miała mieć miejsce podczas polskich preselekcji do Eurowizji. Syn Edyty Górniak zapewnił, że jego mama nie faworyzowała Blanki, a on w ogóle nie znał wykonawczyni „Solo”.

eurowizja-2023-allan-krupa-odcina-się-od-blanki-edyta-górniak-jej-nie-faworyzowała
fot. Artur Zawadzki/East News, Piotr Molecki/East News

Blanka wygrała polskie preselekcje do Eurowizji 2023, co spotkało się z ogromną krytyką fanów międzynarodowego konkursu. Podejrzenia wywołało zachowanie jury, które miało faworyzować piosenkarkę. Wątpliwości wzbudziła między innymi obecność Agustina Egurroli za stołem jurorskim. Choreograf oceniał występ Blanki, której towarzyszyli jego tancerze. Dużo mówiło się także o sympatii Edyty Górniak do wykonawczyni hitu „Solo”. Internauci zarzucali jej niesprawiedliwy werdykt, który miał być spowodowany bliską relacją Blanki z synem diwy, Allanem Krupą. Młody celebryta postanowił zareagować na pojawiające się plotki i jednoznacznie odciął się od reprezentantki Polski.

Redakcja poleca

Eurowizja 2023. Allan Krupa odcina się od Blanki. Edyta Górniak jej nie faworyzowała?

Pudelek miał zapytać Allana Krupę i jego znajomego Nerwusa o relacje ze zwyciężczynią polskich preselekcji. Odpowiedź młodych muzyków mogła wielu zaskoczyć.

- Przy ogłaszaniu wyniku siedzieliśmy akurat z tyłu, za jury, i Blanka do nas podeszła i zapytała, czy może się przysiąść, i przysiadła się, i okazało się, że wygrała, także warto przy nas być - zażartował Nerwus.

Z kolei Allan opublikował na Instagramie wymowne oświadczenie. Zaznaczył, że nie znał praktycznie żadnego uczestnika konkursu TVP.

- Nikogo nie faworyzowałem, bo najzwyczajniej nikogo tam nie znałem poza osobami gościnnymi i chłopakami z Felivers, co też było fajne, bo bez perspektywy osobowej mogłem posłuchać, co każdy ma do przekazania - rozpoczął Krupa.

Okazuje się, że syn Górniak nie jest fanem Eurowizji, a o polskich preselekcjach dowiedział się od znanej mamy.

- Dziękuję za informacje i takie wyróżnienie, że to ja mógłbym zdecydować o takim konkursie. Oczywiście żarty żartami... Nie miałem wpływu na przebieg wczorajszej Eurowizji, bo o tym, że jest Eurowizja, dowiedziałem się w sobotę, bo zadzwoniła do mnie mama i mówi, że jest w jury, więc powiedziałem, że spoko, możemy przyjść z Michałem i sobie pooglądamy - wyjaśnił.

Redakcja poleca

Allan Krupa nie znał Blanki. „Mógłby wygrać ktokolwiek, miałbym tak samo wyje*ane”

Allan postanowił też zdradzić, co łączy go z Blanką. Jak się okazuje, poznali się dopiero podczas koncertu „Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję”.

- Nasza relacja z Blanką wygląda następująco - nie wiedziałem, kto to jest. Do czasu, aż wygrała. Po wszystkich występach podchodzi do nas Blanka, ja myślałem, że to jakaś tancerka, pyta, czy może się dosiąść, a ja mówię: „no spoko, siadaj”. Potem, jak już było pokazywanie tego, kto wygrał z głosów jury, to zobaczyliśmy, że to ona.

Syn Edyty zapewnia, że nie interesowało go to, kto będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2023. O tym, że nie jest fanem międzynarodowego konkursu, może też świadczyć jego drobna pomyłka. Krupa błędnie zasugerował bowiem, że Konkurs Eurowizji odbędzie się w Londynie, a nie w Liverpoolu.

- Mógłby wygrać ktokolwiek, ja miałbym na to tak samo wyje*ane, natomiast Blanka… Przebadałem ją wczoraj pod kątem twórczości, robi fajną muzykę i myślę, że fajnie będzie nas reprezentować w Londynie - podsumował.

Spodziewaliście się, że syn Edyty Górniak, która zajęła na Eurowizji najwyższe miejsce w historii Polski, w ogóle nie interesuje się tym muzycznym show?

Oglądaj

Eurowizja Polska Ich Troje Edyta Górniak Michał Szpak
6 Zobacz galerię
fot. Youtube screen / Eurovision 2003, e-gorniak.com Edyta Górniak, Eurovision Song Contest