Obserwuj w Google News

Ludzie miażdżą Hailey Bieber. Modelka mierzy się z potężnym hejtem

2 min. czytania
03.03.2023 10:04
Zareaguj Reakcja

Hailey Bieber jest na celowniku internautów. Wszystko za sprawą afery z Seleną Gomez. Wiele osób doszukuje się znaków z przeszłości, że Hailey ma obsesję na punkcie swojej "rywalki".

Hailey Bieber i Justin Bieber
fot. Dylan Travis/ABACA/Abaca/East News

Ludzie miażdżą Hailey Bieber. Wszystko za sprawą konfliktu z Seleną Gomez. Na TikToku ukazuje się wiele filmów, które tłumaczą, o co chodzi w sporze i ukazują Hailey jako osobę, która ma obsesję na punkcie byłej dziewczyny swojego męża.

Zobacz także: Justin Bieber odwołał koncert w Polsce. "Dla niego to g*wno znaczy"

Ludzie miażdżą Hailey Bieber. Modelka mierzy się z potężnym hejtem

Afera z Seleną Gomez i Hailey Bieber ciągnie się już wiele lat. W ostatnich tygodniach nastąpiło jednak wielkie zainteresowanie tematem. Gwiazdy zaczęły się odsuwać od Bieber, gdy wyszło na jaw, że ta od lat naśmiewa się z Seleny.

Redakcja poleca

Tym razem internauci zaczęli opisywać spotkania z modelką. Oczywiście, w negatywny sposób. Hailey zarzucono, że jest niemiła i traktuje ludzi z góry.

Hailey Bieber spojrzała na mnie, jakbym była jedną z "Wrednych dziewczyn". Po prostu zmierzyła mnie od góry do dołu - można przeczytać w wypowiedziach.

Poniżej można usłyszeć więcej opowieści.

Hailey Bieber: od kiedy jest żoną Justina Biebera?

Hailey Bieber zaręczyła się z Justinem Bieberem w 2018 roku. W tym samym roku wzięli ślub. Plotkuje się, że Hailey była zakochana w Justinie od najmłodszych lat i śledziła jego relację z Seleną Gomez.

Zobacz także: Selena Gomez bez makijażu. Fani nie mogą się nadziwić jej urodą

RadioZET.pl/pudelek.pl

Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News