Obserwuj w Google News

Selena Gomez bez makijażu. Fani nie mogą się nadziwić jej urodą

2 min. czytania
02.02.2023 16:13
Zareaguj Reakcja

Selena Gomez zamieściła w sieci serię zdjęć bez makijażu. Według internautów wygląda na nim "najpiękniej dotąd".

Selena Gomez
fot. Jordan Strauss/Invision/East News

Jeszcze niedawno fani Seleny Gomez krytykowali jej wizerunek. Ostatnio gwiazda wrzuciła na Instagram kilka selfie, na których nie ma makijażu. Internauci są zachwyceni jej urodą. 

Selena Gomez bez makijażu

Selena Gomez jest amerykańską piosenkarką, aktorką i producentką muzyczną. Znana jest z takich hitów jak "Come & Get It", "Good for You" i "Same Old Love". Wystąpiła między innymi w filmach "Spring Breakers", "Monte Carlo" czy "Wyścigu po życie".

Redakcja poleca

Jeszcze kilka tygodni temu wygląd Seleny Gomez był komentowany w raczej negatywnym kontekście. Fotki artystki udowadniają jednak, że gwiazda jest niezwykle urodziwa i to bez makijażu! Wystarczy spojrzeć na te zdjęcia.

Gomez podpisała serię selfie w dość prosty sposób: "Ja". Zdjęcia ukazują jej naturalną odsłonę. Zrelaksowana artystka pozuje w wygodnej bluzie. Jej włosy nie są nieskazitelnie ułożone, jak to zwykle bywa na Instagramach gwiazd. Widać, że w ruch nie poszedł też żaden program graficzny ani upiększający filtr. Gomez pokazała się w wersji sauté.

Redakcja poleca

Uroda Seleny Gomez doceniona przez fanów

Gwiazda nie musiała długo czekać, by usłyszeć komplementy. Jej fani są zachwyceni bezmakijażową odsłoną, o czym dają znać w komentarzach pod zdjęciami. Miłe słowa padły nie tylko ze strony zwykłych instagramowiczów, ale również jej koleżanek po fachu. Aktorka Nicola Peltz-Beckham napisała, że Gomez wygląda "najlepiej dotąd". Natomiast influencerka Whitney Simmons stwierdziła, że gwiazda ma twarz jak "idealny aniołek".

O wiele ważniejsze i mądrzejsze są jednak słowa zwykłych użytkowników medium społecznościowego. Co napisali o Gomez?

Dziękuję, dziękuję, dziękuję, że jesteś prawdziwym wzorem do naśladowania dla młodych kobiet. Pokazujesz im, że są piękne, bez tego całego glamour, a to jest coś, co jest bardzo istotne dla dobrego samopoczucia współczesnych młodych kobiet.
Czasopisma i media społecznościowe dają nam wypaczone wyobrażenie o tym, czym jest piękno. Bądź sobą!

Po kilkunastu godzinach od publikacji zdjęcia Gomez polubiło niemal 7 milionów użytkowników. 

RadioZET.pl/Instagram