Obserwuj w Google News

„My Mind and Me”: powstaje "intymny dokument" o karierze i chorobie Seleny Gomez [WIDEO]

2 min. czytania
21.09.2022 13:50
Zareaguj Reakcja

Selena Gomez będzie bohaterką filmu dokumentalnego, poświęconego jej życiu, karierze oraz problemom, z jakimi borykała się w dorosłym życiu. Twórcy „My Mind and Me” obiecują, że ich produkcja będzie „intymnym portretem” artystki i pokaże nieznaną dotąd twarz byłej gwiazdy Disneya. Kiedy premiera produkcji Apple TV+?

My Mind and Me - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Apple TV+

„My Mind and Me” to nowa propozycja platformy streamingowej Apple TV+ dla fanów muzyki pop. Film w reżyserii Aleka Keshishian, świetnie znanego z głośnego i pobudzającego do dyskusji dokumentu „W łóżku z Madonną”, opowie nieznaną historię Seleny Gomez. Reżyser nie tylko skupił się na pełnej sukcesów ścieżce kariery amerykańskiej piosenkarki i aktorki, ale także pokazał jej bardziej ludzkie, pełne wątpliwości i problemów, oblicze.

Redakcja poleca

„My Mind and Me” – o czym opowie film dokumentalny?

Wedle informacji prasowej Apple TV+, film opowie o sześciu latach z życia Gomez. Mowa o latach 2016-2022, podczas których gwiazda otrzymała cały szereg trudnych wiadomości.

Jak przypominają dziennikarze portalu Elle.com, w tym okresie artystka nie tylko wystąpiła w mega popularnych produkcjach, jak „Zbrodnie po sąsiedzku” od Disney+ czy filmach: "Truposze nie umierają" i "W deszczowy dzień w Nowym Jorku" Woody'ego Allena, ale także przeszła operację przeszczepu nerki z powodu diagnozy toczenia. Otrzymała też diagnozę choroby bipolarnej dwubiegunowej, co spowodowało, że musiała odwołać trasę koncertową Revival, żeby skupić się na swoim zdrowiu psychicznym.

Okres, o którym opowiada dokument, jest więc newralgiczny w życiu bohaterki, a twórcy zapowiadają, że film będzie wyjątkowo personalnym wglądem w życie i rozterki artystki. Dość powiedzieć, że w krótkim materiale wideo, promującym zbliżającą się premierę, Selena Gomez mówi:

„Czasami nie mogę oddychać. Ale nie zmieniłabym nic w swoim życiu”

„My Mind and Me” – zwiastun

Film reklamowany jest następującym zwiastunem:

Z zebranych informacji, „My Mind and Me” wygląda na godnego następcę świetnego filmu dokumentalnego z zeszłego roku. Mowa o filmie „Introducing, Selma Blair”, w którym znana aktorka opowiadała o swojej walce ze stwardnieniem rozsianym. Produkcja była wstrząsająca i niezwykle personalna, przez co zaskarbiła sobie przychylność widzów i krytyków, a nawet trafiła na naszą listę najlepszych filmów 2021 roku.

Redakcja poleca

Jeśli „My Mind and Me” w podobny sposób opowie o problemach psychicznych, szykuje się nie lada przejażdżka emocjonalna.

„My Mind and Me” – kiedy premiera? 

Na razie nieznana jest dokładna premiera dokumentu. Znając jednak tryb informacyjny platform streamingowych oraz samego Apple TV+, można zakładać, że produkcja trafi do sieci jeszcze w tym roku. Jak jednak będzie w rzeczywistości, czas pokaże.

Czytaj także:  Woody Allen jednak nie przechodzi na emeryturę. Rzecznik reżysera dementuje doniesienia mediów

RadioZET.pl/Elle.com/informacja prasowa Apple TV+/YouTube/Instagram

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.