Obserwuj w Google News

Meryl Streep popełni "Zbrodnie po sąsiedzku". Selena Gomez pochwaliła się foto z planu hitu Disneya

2 min. czytania
18.01.2023 07:59
Zareaguj Reakcja

Meryl Streep zapuka do drzwi bohaterów „Zbrodni po sąsiedzku”. Selena Gomez oszalała z zachwytu, dzieli się zdjęciami z planu hitu platformy Disney+.

Meryl Streep popełni "Zbrodnie po sąsiedzku". Selena Gomez pochwaliła się foto z planu hitu Disneya
fot. materiały prasowe Disney/Instagram

Meryl Streep w hicie  Disneya. Laureatka Oscara wystąpi w 3. sezonie hitu „Zbrodnie po sąsiedzku”. Gwiazdy show właśnie podzieliły się zakulisowymi zdjęciami.

Redakcja poleca

Meryl Streep gościnnie w „Zbrodniach po sąsiedzku”

Selena Gomez opublikowała na swoim Instagramie wideo, w którym chwali się fanom, że rozpoczęły się już zdjęcia do trzeciego sezonu nominowanego do Złotych Globów serialu. Najpierw pokazuje swoich kolegów z planu – Steve’a Martina i Martina Shorta, a następnie na nagraniu widać, jak na drugim planie, z ukrycia wyskakuje Meryl Streep, która od razu pyta, czy gwiazdy czują się swobodnie i czy mogłaby coś dla nich załatwić.

– Tak, poproszę tę herbatę, o którą prosiłem pół godziny temu – żartobliwie odpowiada Martin Short.

Meryl Streep w serialu Disneya. Jej udział to zasługa Seleny Gomez?

Udział Meryl Streep w serialu był wielkim marzeniem aktorki i piosenkarki Seleny Gomez, jednej z głównych gwiazd produkcji. Jak czytamy w zagranicznych źródłach, Gomez miała w niedawnej rozmowie z magazynem „Vogue” zamanifestować chęć pracy z Meryl.

Odpowiadając na pytanie, kto byłby jej wymarzoną gwiazdą gościnną serialu, odpowiedziała, że:

– sięgnęłabym do kanonu największych gwiazd. Prawdopodonnie Meryl albo kogoś równie wspaniałego.

Teraz życzenie aktorki się ziściło.

„Zbrodnie po sąsiedzku“ – nieoczekiwany hit Disney+

„Zbrodnie po sąsiedzku” (org. „Only Murders in the building”) to komediowy serial kryminalny amerykańskiej platformy streamingowej Hulu, dostępny w Polsce w serwisie Disney+. To opowieść o trójce przyjaciół, którzy prowadzą podcast, dotyczący niewyjaśnionych zbrodni w Nowym Jorku, nie spodziewając się nawet, że szybko sami staną się wplątani w prawdziwe morderstwo, do którego dojdzie w ich budynku. Serial powszechnie chwalony jest za humor, umiejętne budowanie napięcia oraz doskonałe aktorstwo głównego tercetu aktorów. Od początku emisji w sierpniu 2021 roku, produkcja była ośmiokrotnie nominowana do Złotych Globów, a także do siedemnastu nagród Emmy (z czego trzy przerodziły się w złotą statuetkę).

„Zbrodnie po sąsiedzku” – gdzie oglądać hitowy serial?

Dwa sezony serialu dostępne są już na platformie streamingowej Disney+. We wtorek 17 stycznia 2023 oficjalnie rozpoczęły się zdjęcia do 3. serii. Znając tryb pracy Disneya, nowe odcinki najprawdopodobniej trafią więc do widzów w drugim półroczu 2023. Dokładna data premiery nie jest jednak jeszcze znana.

Czytaj także:  "Glass Onion: Film z serii Na Noże": spełniony sen kinofila. Oceniamy film Riana Johnsona [RECENZJA]

RadioZET.pl/Enterainment Weekly/Instagram

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów