Obserwuj w Google News

Selena Gomez odpowiada osobom, które komentowały jej wygląd podczas Złotych Globów

2 min. czytania
16.01.2023 12:34
Zareaguj Reakcja

Selena Gomez odniosła się do negatywnych komentarzy dotyczących jej wyglądu podczas rozdania Złotych Globów. Aktorka zdecydowała się dać jasno do zrozumienia, co myśli na ten temat.

Selena Gomez
fot. Matt Baron/BEI/Shutterstock/Rex Features/East News

Selena Gomez odpowiada osobom, które komentowały jej wygląd podczas Złotych Globów. Aktorka musiała się zmierzyć z wieloma niepochlebnymi komentarzami. Dała jednak do zrozumienia, że niewiele sobie robi z zachowania innych ludzi.

Zobacz także: Fani Lary Gessler martwią się zdrowiem jej córki. Nena ma nadgibkość

Selena Gomez odpowiada osobom, które komentowały jej wygląd podczas Złotych Globów

Selena Gomez od najmłodszych lat mierzy się z krytyką i tym, że każdy jej ruch jest obserwowany. Aktorka postanowiła odnieść się do negatywnych komentarzy dotyczących jej wyglądu. Na Złotych Globach Gomez pojawiła się w sukience Valentino z głębokim dekoltem i bufiastymi rękawami, a jej stylizacja została przez wielu skrytykowana

Redakcja poleca

Gomez dała do zrozumienia, że nie przejmuje się opiniami obcych ludzi. Gwiazda postanowiła przeprowadzić transmisję na żywo, podczas której rozmawiała z dziewięcioletnią siostrą. 

Jak podaje portal pudelek.pl, Gomez zwróciła się do siostry: Jestem teraz trochę większa, ponieważ dobrze bawiłam się podczas świąt. Prawda? Następnie dodała, że nie zamierza się tym przejmować. 

Wiele osób uważa jednak, że Selena wcale nie musi się tłumaczyć ze swojego wyglądu i do tego prezentuje się pięknie. Poniżej można zobaczyć kreację aktorki na Złotych Globach.

Selena Gomez: kim jest?

Selena Gomez jest 30-letnią aktorką i wokalistką. Karierę zaczynała w produkcjach Disneya, dzięki czemu zyskała popularność na całym świecie i stała się idolką nastolatek. Cierpi na toczeń. W 2017 przeszła operację przeszczepienia nerki, która była konieczna ze względu na chorobę.

Zobacz także: Dorota Wellman ma nową pracę. Zaskakujące, jaki program poprowadzi

RadioZET.pl/pudelek.pl

Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News