Obserwuj w Google News

Fani Lary Gessler martwią się zdrowiem jej córki. Nena ma nadgibkość

2 min. czytania
16.01.2023 12:07
Zareaguj Reakcja

Lara Gessler pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem swojej córeczki w trakcie zabawy. Obserwatorów celebrytki zaniepokoił nietypowy sposób siedzenia dziecka, a swoimi obawami podzielili się z mamą dziewczynki. Córka znanej restauratorki postanowiła opowiedzieć o przypadłości, z jaką zmaga się Nena.

Lara Gessler
fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Lara Gessler do świata show-biznesu trafiła dzięki sławnej mamie. Magda Gessler jest znana niemal każdemu Polakowi, a jej program „Kuchenne rewolucje” to jedna z najbardziej lubianych produkcji TVN. Gwiazda często chwali się w sieci swoją córką, która obecnie również aktywnie działa w branży gastronomicznej i ma na swoim koncie wydanie dwóch książek kucharskich.

Zobacz także:  Lara Gessler pytana o figurę po ciąży. „Mało to sprawiedliwe”

Lara Gessler cieszy się z bycia mamą

Prywatnie Lara od 2020 roku jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Piotrem Szelągiem, z którym doczekała się dwójki dzieci: 2-letniej córki Neny i syna Bernarda, który przyszedł na świat we wrześniu ubiegłego roku. Celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z fanami ujęciami ze swojego życia prywatnego i zdjęciami swoich pociech, które są dla niej niemal całym światem.

Zawsze wiedziałam, że dziecko nie będzie mi w niczym przeszkadzać. Nigdy nie bałam się, że gdy zostanę mamą, moje dawne życie się skończy, nie będę mogła robić tego, co kiedyś albo coś stracę. Jeśli kobieta tak myśli, to bardzo szybko będzie macierzyństwem sfrustrowana. Jeśli zaszyje się w domu i skaże na banicję, przestanie lubić siebie, dziecko i męża. Ja marzyłam o tym małym człowieku i o tym, by mu pokazać świat, i w jaki sposób żyję. To przecudowne doświadczenie, które zyskujesz, będąc rodzicem

 – wyznała w rozmowie z magazynem „SO”.

Redakcja poleca

Lara Gessler opublikowała zdjęcie Neny. Fani byli przerażeni

Ostatni post na Instagramie wzbudził obawy fanów Lary Gessler. Gwiazda opublikowała na InsaStory zdjęcie Neny siedzącej na podłodze w trakcie zabawy. Uwagę czujnych internautów przykuł fakt, że dziewczynka siedzi w nietypowy sposób. W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo pytań o jej stan zdrowia.

Dlaczego Nena tak dziwnie siedzi? Wszystko ok? Wygląda to niepokojąco

 – wyrazili swoje obawy obserwatorzy.

Gwiazda postanowiła wyjaśnić fanom, że dziewczynka cierpi na dość nietypową przypadłość.

Kochani, wszystkich troskliwych, którzy do mnie piszą, uspakajam. Nena ma nadgibkość i spokojnie może siedzieć w literę "W". Przedyskutowane z lekarzem

– oznajmiła, uspokajając wszystkich zaniepokojonych.

Nadgibkość to rodzaj schorzenia, które polega na wzmożonej ruchomości stawów – pozycja dziecka nie powinna zatem budzić zdziwienia.

Czujecie się spokojniejsi?

RadioZet.pl/"SO"

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska