Obserwuj w Google News

Anita z „Sanatorium miłości” przegięła? Widzowie zgodni: „Podstępna i złośliwa”

3 min. czytania
16.01.2023 12:03
Zareaguj Reakcja

Kolejny odcinek „Sanatorium miłości” obfitował w ogromne emocje. Wszystkiemu były winne randki, a szczególnie jedna – Anity i Zdzisława. Fani programu TVP starają się teraz wspierać Ulę, której relacja z mężczyzną szła w dobrym kierunku. Na Anitę znów wylała się fala krytyki i nazywana jest przez widzów „podstępną” oraz „złośliwą”. Czy odbije koleżance Zdzisława?

Sanatorium miłości
fot. screen Facebook Sanatorium miłości TVP

W trzecim odcinku „Sanatorium miłości” kuracjusze pod okiem kamer zaczęli randkować ze sobą na całego. Widać było, że między Bożeną a Adamem coś iskrzy. Jednak to po zadaniu, w którym mężczyźni mieli wykonać popisową sałatkę, widzom oczy wyszły z orbit. Danie Zdzisława posmakowało zarówno Uli, jak i jej koleżance z pokoju, Anicie. Kuracjusz musiał wybrać, z kim umówić się na randkę. Ula, która już w pierwszym odcinku odbyła spotkanie z uczestnikiem, namówiła go, aby jednak umówił się z Anitą. Fani byli zszokowani, że na to przystał. Chciał upiec dwie pieczenie na jednym ogniu?

Zobacz także:  Trauma uczestnika "Sanatorium miłości": "Troszkę zacząłem nadużywać alkoholu"

Sanatorium miłości: Anita rozwścieczyła widzów

Widzowie byli zdziwieni, że Zdzisław zgodził się pójść na randkę z Anitą. Z jednej strony nikt mu nie zabroni poznawać koleżanek z turnusu, z drugiej – z Ulą mocno iskrzyło i kosmicznie ją komplementował. Jak się okazało, pochwał nie szczędził również Anicie: „Jesteś piękną, ciekawą kobietą i chciałbym cię poznać”.

Anita obawiała się, że Zdzisław może być zdystansowany ze względu na jej koleżankę. Tak się nie stało, a jakby tego było mało, kuracjuszka dostała jeszcze bukiet polnych kwiatów – właśnie takich, jakie uwielbia Ula. Potem widzowie byli świadkiem rozmowy dwóch kobiet w pokoju. W komentarzach na profilu „Sanatorium miłości TVP” na Facebooku zawrzało i wylała się krytyka na zachowanie Anity.

Fani programu zgodnie stwierdzili, że Anita zachowała się niepoważnie i powinna w inny sposób, delikatniejszy, opowiedzieć koleżance o randce ze Zdzisławem. Widać było, że Ula jest nieco zazdrosna i otrzymała niespodziewany cios. Przed kamerami skwitowała: „Jeśli im się bardziej klei niż nam, to co ja tu mam do powiedzenia?”.

Anita po wejściu do pokoju zaczęła chwalić się Uli bukietem kwiatów i chciała oddać rośliny koleżance. Jednak chwilę później zachwycała się, że Zdzisław zabrał ją na wyprawę łodzią po Zalewie Pińczowskim, a potem spędzili czas przy ognisku i jedli kiełbaski. Ula była wyraźnie zachwycona i non stop wzdychała.

- Ale byś Ula zobaczyła dzisiaj tę randkę, to naprawdę… Randka marzenie – w pewnym momencie wypaliła Anita i dało się wyczuć zagęszczenie atmosfery. Za te słowa fani „Sanatorium miłości” zaatakowali kuracjuszkę.

- Anita musiała dowalić Uli tekstem „ale mówię Ci randka marzenie”… Nie lubię jej, zarozumiała dama. Mam nadzieję, że wybierze Ulę - napisała widzka w komentarzach na Facebooku.

Redakcja poleca

- Ta Anita mogłaby zachować jakikolwiek honor i godność, gdybym poszła na „randkę” z facetem, o którym wiem, że łączy go coś więcej z koleżanką z pokoju, to nie odstawiałabym cyrku z przechwalaniem się i dogryzaniem... Dziwna ta kobieta, najpierw zachowuje się skandalicznie i świadomie naraża się na hejt, a potem pisze, że nie wie czemu jest zhejtowana i że to boli - oceniła fanka programu.

- Dwa odmienne charaktery: jedna miła i sympatyczna, druga podstępna i złośliwa - czytamy.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS