Obserwuj w Google News

Napalony Krzysztof z "Sanatorium miłości": "Bez seksu nie ma życia"

2 min. czytania
15.01.2023 17:46
Zareaguj Reakcja

Krzysztof - uczestnik hitu TVP "Sanatorium miłości" wyznał, że nie wyobraża sobie życia bez seksu. Szuka więc wybranki, która będzie skora do łóżkowych igraszek.

Krzysztof z Sanatorium miłości
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Jeden z uczestników "Sanatorium miłości" bez owijania w bawełnę deklaruje, że szuka partnerki gotowej na aktywne życie seksualne. Według Krzysztofa ta sfera życia scala związek.

"Sanatorium miłości": Krzysztof nie wyobraża sobie życia bez seksu

Obecnie na TVP1 trwa emisja 5. sezonu programu "Sanatorium miłości". Widzowie po raz kolejny poznali barwnych uczestników, którzy szukają drugiej połówki w tytułowym kurorcie. Jednym z najbarwniejszych bohaterów obecnej edycji jest Krzysztof, który zdążył już podpaść widzom za swoje niewybredne uwagi.

Redakcja poleca

W portalu Plejada pojawił się wywiad z Krzysztofem, w którym został zapytany o idealną partnerkę. Mimo że mężczyzna jest od kilku lat na emeryturze, nie zamierza odpoczywać od życia seksualnego. Jak się okazuje, ważne jest dla niego, by wymarzona partnerka była skora do figli w alkowie.

Musi umieć gotować, chociaż ja też umiem gotować, poza tym musi być wierna, uczciwa i szczera. To jest podstawa w życiu, bo gotowanie w kuchni to już sobie darujmy. Wszystkiego można się nauczyć, nawet w łóżku, jak coś się chce zrobić. Nie wierzę w miłość platoniczną.

Krzysztof był żonaty przez ponad 20 lat. Jego żona zmarła jednak, zostawiając go z dwójką dzieci, którymi zajmował się za dwoje rodziców. Na starsze lata postanowił skupić się na przyjemnościach, głównie tych damsko-męskich. 

Jakie znaczenie ma seks w życiu? Zawsze mówię, że nie jest pierwszy, ale jest na drugim miejscu. Uważam, że seks zespala małżeństwo, jest coś takiego łączącego i to trzyma. Jeśli tego nie ma, to po jakim czasie kobieta sobie szuka innego.

Krzysztof zaznacza, że chociaż seks jest dla niego bardzo ważny, nie oznacza to, że z nową partnerką zamierza spędzać całe dnie w łóżku.

Zawsze tak twierdziłem, twierdzę i będę twierdził, że bez seksu nie ma życia. Nie musi być za bardzo eksploatowany, wszystko musi mieć swój umiar, ale bez tego to ciężko.

Czy Krzysztof znalazł miłość w programie TVP? Na razie odpowiada enigmatycznie, by nie zdradzić widzom zakończenia. Zaznaczył jednak, że każda z uczestniczek zwróciła jego uwagę.

Redakcja poleca

"Sanatorium miłości": gdzie i kiedy oglądać?

W 5. sezonie uczestnicy zostali umieszczeni w uzdrowisku w Busku-Zdroju. 3. odcinek nowego "Sanatorium miłości" zostanie wyemitowany na TVP1 w niedzielę 15 stycznia 2023 roku o godzinie 21:20. Prowadzącą jest Marta Manowska.

RadioZET.pl/Plejada