Obserwuj w Google News

Julia Wieniawa źle wspomina szkolne czasy? "Dziewczyny potrafią być okrutne"

2 min. czytania
02.03.2023 22:07
Zareaguj Reakcja

Julia Wieniawa odniosła się w mediach społecznościowych do głośnego skandalu z Seleną Gomez i Hailey Bieber w rolach głównych, przy okazji wspominając czasy, gdy chodziła do szkoły. Celebrytka przyznała, że ma za sobą przykre doświadczenia – w gimnazjum padała ofiarą złośliwości koleżanek.

Julia Wieniawa
fot. Pawel Wodzynski/East News

Julia Wieniawa rozpoznawalność zyskała dzięki roli w serialu „Rodzinka.pl” emitowanym na antenie Telewizji Polskiej. Kreacja Pauli, dziewczyny Kuby Boskiego stała się dla aktorki przepustką do wielkiej kariery. Gwiazda ma na swoim koncie udział w produkcjach takich jak „Sala samobójców. Hejter”, „W lesie dziś nie zaśnie nikt” czy „Kobiety mafii”.

Zobacz także:  Julia Wieniawa zarabia fortunę. Ujawniono prawdę o jej dochodach

Julia Wieniawa komentuje konflikt między Seleną Gomez a Hailey Bieber

Wieniawa jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie obserwuje obecnie ponad 2 miliony użytkowników. Gwiazda stara się utrzymać stały kontakt z fanami, dlatego często organizuje sesje pytań i odpowiedzi oraz wypowiada się na temat bieżących wydarzeń.

Tym razem postanowiła odnieść się do głośnego konfliktu między byłą partnerką Justina Biebera, Seleną Gomez, a jego obecną żoną Hailey Bieber. Panie nigdy nie pałały do siebie sympatią, a ich spór stale podsyca nowa ukochana artysty – według internautów w jednym z niedawnych postów na TikToku uderzyła w „rywalkę” ciesząc się, że ta padła ofiarą body-shamingu.

Aferę postanowiła skomentować Julia Wieniawa, która opowiedziała się po jednej ze stron, a następnie opowiedziała o swoich doświadczeniach z „okrutnymi dziewczynami”.

Ja też team Selena

– napisała aktorka na jednym z InstaStory, po czym wróciła pamięcią do szkolnych lat.

Redakcja poleca

Julia Wieniawa opowiedziała o szkolnych czasach. Ma przykre wspomnienia

Jak się okazało, Wieniawa również miała do czynienia z uszczypliwościami ze strony koleżanek. Aktorka wyznała, że w gimnazjum doświadczyła przemocy słownej oraz zaznaczyła, że cieszy się, że nie musi już chodzić do szkoły.

Aż przypomniały mi się moje dramy w gimnazjum, jak koleżanki potrafiły mnie tak słabo potraktować albo szydzić ze mnie lub innych na korytarzu. Thanks God, że już nie chodzę do szkoły. Dziewczyny potrafią być okrutne

– wyznała celebrytka na Instagramie.

Podzieliła się również swoją refleksją na temat zachowania kobiet, najwyraźniej odnosząc się do Hailey Bieber.  

W sumie nie trzeba być w szkole, żeby niektóre dorosłe kobiety nadal zachowywały się jak dzieci

– podsumowała Julia Wieniawa, dodając do wpisu śmiejącą się emotikonkę.

Zgadzacie się z nią?

Screen Instagram/juliawieniawa
fot. Screen Instagram/juliawieniawa
Julia Wieniawa / Nikodem Rozbicki
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram @juliawieniawa