Zamknij
Julia Wieniawa / Nikodem Rozbicki
  • Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki
  • Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki
  • Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki
  • 10 Zobacz
fot. screen: Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znowu razem? Choć mieli rozstać się w październiku 2022 roku, wspólnie bawili się na gali 30-lecia Polsatu, nie szczędząc sobie czułych gestów. Ich wspólne zdjęcia z pewnością nie uciszą plotek. 

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zaczęli spotykać się w 2020 roku i z miejsca stworzyli jeden z najpopularniejszych związków krajowego show-biznesu. Choć sprawiali wrażenie doskonale dobranych, z czasem pojawiły się plotki o rzekomym kryzysie. Ostatecznie aktorska para w październiku 2022 roku oficjalnie poinformowała o rozstaniu, choć oboje zapewniali, że pozostają przyjaciółmi i łączy ich wyjątkowa więź. Być może silniejsza, niż im się wydawało, pokazali się bowiem razem na uroczystej gali 30-lecia Polsatu. Co więcej, czułe gesty pozwalają przypuszczać, że dali łączącemu ich uczuciu drugą szansę.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wrócili do siebie? Czułe gesty gwiazd na gali Polsatu

Na gali 30-lecia Polsatu Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki sprawiali wrażenie szczęśliwej pary. Trzymali się za ręce, uśmiechali do siebie i wymieniali czułymi gestami. Po imprezie wspólnie udali się do samochodu, być może po to, by dalej świętować. Kto wie, może rozstali się w przyjaźni, która ponownie przerodziła się w coś więcej. W naszej galerii możecie zobaczyć, jak dobrze bawili się w swoim towarzystwie.