Obserwuj w Google News

Julia Wieniawa zarabia fortunę. Ujawniono prawdę o jej dochodach

2 min. czytania
15.02.2023 15:54
Zareaguj Reakcja

Nie jest tajemnicą, że gwiazdy show-biznesu nieźle zarabiają. Przykładem tego jest Julia Wieniawa, która stopniowo powiększa stan swojego konta o kolejne zera. Niedawno miała dostać prawie milion złotych za udział w dwóch kampaniach reklamowych. Czy doniesienia o jej zarobkach są prawdziwe?

Julia Wieniawa zarabia fortunę. Ujawniono prawdę o jej dochodach
fot. Pawel Wodzynski/East News

Julia Wieniawa weszła w rok 2023 z wielkim hukiem. Na początku stycznia do mediów trafiła informacja, że aktorka zarobiła milion złotych w dwa dni. Nie jest tajemnicą, że o młodą gwiazdę zabiegają liczni reklamodawcy. To właśnie udział w kampaniach reklamowych miał zapewnić jej ogromny przychód.

Zobacz także: Julia Wieniawa chciała zrobić operację plastyczną. Miała ogromne kompleksy

Julia Wieniawa zarobiła milion złotych?

Nie minął jeszcze pierwszy kwartał nowego roku, a młoda gwiazda rzekomo może pochwalić się zarobkami, które zwalają z nóg. Julia Wieniawa ciężko pracuje na swój sukces. Jest aktorką, piosenkarką i influencerką, a jej zasięgi pozwalają na przebieranie w ofertach pracy.

Jej instagramowe konto śledzą ponad 2 miliony użytkowników. To między innymi oni jako pierwsi dowiadują się o wszelkich kampaniach reklamowych, w których aktorka bierze udział. Niedawno zgodziła się na współpracę z firmą bieliźniarską oraz producentem biżuterii, co miało przynieść jej naprawdę ogromne zyski. Super Express sugerował, że na konto gwiazdy wpłynął milion złotych. Ile w tym prawdy?

Redakcja Pomponika dotarła do informatora, który rzucił nieco światła na realne zarobki gwiazdy "Rodzinki.pl".

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

To nieprawda. Chyba komuś mocno wszystko się pomyliło. Jeżeli chcielibyśmy zachować jakąkolwiek dokładność, to podane kwoty bliższe są rocznym kontaktom, a nie dziennym zarobkom - zdradza informator serwisu.

Wygląda więc na to, że szacunki tabloidu były mocno przesadzone. Nie można jednak zaprzeczyć, że nawet w skali roku zarobki Julii Wieniawy robią niemałe wrażenie.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/SE.pl/Pomponik.pl