,

Julia Wieniawa pokazała się w bieliźnie. „Ogromny zaszczyt”

14.02.2023 11:49

Julia Wieniawa pochwaliła się ostatnio dość odważną sesją zdjęciową, do której zapozowała w samej bieliźnie. Celebrytka zdradziła, jak przebiegały kulisy projektu i dlaczego zdecydowała się wziąć w nim udział. „Trochę się krępowałam na początku” – wyznała w najnowszym wywiadzie.

Julia Wieniawa
fot. Screen Instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa nie może narzekać na nudę. Jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek i osobowości medialnych stale bierze udział w nowych projektach. W ciągu ostatnich lat zyskała ogromną sympatię fanów, którzy chętnie śledzą kolejne sukcesy gwiazdy i jej poczynania w mediach społecznościowych. Tym razem ich ulubienica pokazała się koronkowej bieliźnie.

Zobacz także: Julia Wieniawa oskarża Grażynę Wolszczak o kłamstwo? „Zdementuję”

Julia Wieniawa stale rozwija swoją karierę. Śmiało można nazwać ją kobietą sukcesu

Julia Wieniawa popularność zdobyła dzięki roli w serialu „Rodzinka.pl”, gdzie grała dziewczynę Kuby Boskiego, Paulę. Kreacja ta otworzyła młodej gwieździe drzwi do wielkiej kariery i od swojego debiutu wzięła udział w wielu przedsięwzięciach nie tylko aktorskich, ale również wokalnych czy związanych z modelingiem. Celebrytka ma na swoim koncie udział w produkcjach takich jak m.in. „Klan”, „Na dobre i na złe”, „Pielęgniarki” czy „W lesie dziś nie zaśnie nikt”.

W 2015 roku wypuściła pierwszy singiel zatytułowany „Co mi jest”, wypromowany przez wytwórnię My Music, który spotkał się z pozytywnym odbiorem słuchaczy. Wieniawa aktywnie działa również jako przedsiębiorca i chętnie nawiązuje kolejne współprace. Jak sama przyznała, najważniejszy jest dla niej rozwój.

- Oczywiście to nie jest tak, że za darmo gram w filmach, ale dzięki temu mogę sobie wybierać role, jakie chcę i nie mam przymusu grania we wszystkim. I to jest bardzo duży przywilej. Wzięłam udział w wielu niskobudżetowych filmach, a czasem nawet za półdarmo. Tylko dlatego, że wierzę w projekt i miałam z tego satysfakcję. Czułam, że to mnie świetnie rozwinie i będzie dobrze wyglądać w moim CV. Więc ja naprawdę bardziej myślę o tym, aby projekt mnie chwycił za serce, a nie patrzę na stawkę – mówiła w rozmowie z „Jastrząb Post”.

Julia Wieniawa w samej bieliźnie. Opowiedziała o nowym projekcie

Julia Wieniawa niedawno pochwaliła się w sieci odważną sesją zdjęciową w ramach współpracy z jedną z marek bieliźnianych. Celebrytka zapozowała w koronkowej bieliźnie, a o nowym projekcie opowiedziała więcej w ostatnim wywiadzie.

To była pierwsza taka moja sesja. Miałam oczywiście różne propozycje, jak jeszcze pewne gazety istniały, ale nigdy ich nie przyjęłam, bo nie miałam takiej potrzeby

– wyznała w rozmowie z „Plotkiem”.

Jak dodała, sesja, którą podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama, jest dla niej bardzo budująca.

Kiedy dostałam propozycję zostania pierwszą polską ambasadorką kultowej włoskiej marki, doszłam do wniosku, że jest to wielkie wyróżnienie (...). Nie ma w tym nic złego, a wręcz jest to ogromny zaszczyt

 – podkreśliła w wywiadzie młoda gwiazda.

Wieniawa przyznała, że początki nie należały do najłatwiejszych – wszystko przez to, że czuła się nieco niekomfortowo. Wszystko jednak poszło zgodnie z planem.

- Trochę się krępowałam na początku. Pozowanie jednak w bieliźnie jest krępujące, ale była świetna ekipa i wyszło pięknie. Jestem z tego bardzo dumna – zaznaczyła.

A Wam jak podobają się efekty współpracy Julii Wieniawy z marką bieliźnianą?

RadioZet.pl/"Jastrząb Post"/"Plotek"

loader
Julia Wieniawa / Nikodem Rozbicki
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram @juliawieniawa

Logo radiozet Dzieje się