,

Julia Wieniawa zarobiła milion w dwa dni? Świetny początek roku gwiazdy

04.01.2023 08:02

2023 rok dopiero się rozpoczął, a Julia Wieniawa już może cieszyć się z miliona złotych. Według medialnych doniesień aktorka w zaledwie dwa dni mogła zarobić astronomiczną kwotę. 

Julia Wieniawa
fot. VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa w 2023 roku zarobi miliony?

Julia Wieniawa zadebiutowała na ekranach w 2013 roku w serialu "Rodzinka.pl" i prawdopodobnie nikt nie spodziewał się, że zostanie jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Dziś bryluje na branżowych imprezach, spełnia się jako piosenkarka i otrzymuje kolejne aktorskie propozycje. Nie jest tajemnicą, że 24-latka jest także łakomym kąskiem dla reklamodawców, wiele marek pragnie promować swoje produkty wizerunkiem młodej gwiazdy. Według informacji "Super Expressu" Julia mogła doskonale rozpocząć 2023 rok i w dwa dni stać się bogatsza nawet o milion złotych.

Julia Wieniawa zarobiła milion w dwa dni? Aktorka gwiazdą kampanii reklamowych

Julia Wieniawa nie może narzekać na początek nowego roku, być może będzie on jednym z najlepszych w jej karierze, także pod względem finansowym. Twarz aktorki możemy podziwiać na plakatach promujących znaną markę biżuterii, dzięki czemu konto aktorki mogło zasilić nawet 500 tysięcy złotych. Kolejną intratną kampanią Wieniawy mają być reklamy cateringu dietetycznego, które miały przynieść jej kolejne 400 tysięcy.

Do tego dochodzą posty sponsorowane na Instagramie. Zdaniem "Super Expressu" już kilka dni po rozpoczęciu 2023 roku 23-latka mogła zarobić ponad milion złotych. Biorąc pod uwagę, że nadal otrzymuje wiele propozycji aktorskich i jest coraz popularniejszą piosenkarką, Julia może zarobić kolejne miliony bardzo szybko i zawstydzić koleżanki z branży. Przypomnijmy, że na 15 września 2023 zapowiedziano premierę ekranizacji "Chłopów", w której Wieniawa wcieli się w postać Marysi.

loader

Logo radiozet Dzieje się