,

Julia Wieniawa zasmucona na Bali. "Kochana, czemu płaczesz?" [FOTO]

02.01.2023 16:12

Julia Wieniawa popłakała się na Bali? Aktorka zapozowała ze smutnym wyrazem twarzy, a fani dostrzegli u niej wypieki typowe dla osoby, która przed chwilą płakała. "Czas leczy rany, zaprzyjaźnij się z nim" - radzą celebrytce zatroskani followersi. Co się stało? 

Julia Wieniawa na Bali
fot. Instagram:@juliawieniawa

Julia Wieniawa postanowiła powitać nowy rok na Bali. Aktorka znana z serialu "Rodzinka.pl", która od kilku miesięcy promuje singiel "Wenus" z debiutanckiego albumu "Omamy", wybrała się na indonezyjską wyspę razem z przyjaciółmi i, rzecz jasna, relacjonowała wyjazd w swoich mediach społecznościowych.

Pod koniec pobytu na Bali 24-letnia gwiazda "W lesie dziś nie zaśnie nikt" wrzuciła małe podsumowanie wyjazdu, w którym znalazło się kilka najładniejszych zdjęć. Uwagę internautów przykuło jednak ujęcie zasmucanej Julii Wieniawy, która wyglądała jak zapłakana. Pod postem zaroiło się od pytań o samopoczucie aktorki, która w październiku rozstała się z Nikodemem Rozbickim.

Julia Wieniawa płakała na Bali? Zdjęcie zaniepokoiło fanów

Na wspomnianym selfie u zmoczonej deszczem Julii Wieniawy część followersów dostrzegła łzy. 

Kochana, czemu płaczesz na jednym ze zdjęć? Pamiętaj, teraz jest źle, ale będzie lepiej. Czas leczy rany, zaprzyjaźnij się z nim - radzili internauci.

Nie brakowało sugestii, że zaczerwieniona twarz i załzawione oczy to efekt pewnego rytuału. 

To zdjęcie z płaczem daje vibe jakiejś ayahuasci, dobrze myślę? - próbowali podpytać Wieniawę fani.

Aktorka nie odniosła się do żadnego z komentarzy. Być może kluczem do rozwiązania zagadki jest post, w którym Julia Wieniawa wyznała, że ma za sobą bardzo trudny rok.

- To, co widzicie u mnie na Instagramie, to tylko ziarenko tego, co naprawdę przeżywałam — wyznała. 

Gwiazda nie zdradziła fanom, czego nie pokazała w sieci. Podkreśliła jednak, że mimo trudności 2022 rok udało jej się zamknąć z pokaźną listą sukcesów i "bananem na twarzy". - Kocham Was! - podziękowała wszystkim, którzy wspierali ją w tym trudnym czasie. 

julia wieniawa
fot. Instastory:@juliawieniawa

Logo radiozet Dzieje się