Obserwuj w Google News

Nietrzeźwa Mucha wstawiła dziwne wideo. "Pijana, nie sięgaj po telefon" [FOTO]

2 min. czytania
30.12.2022 15:08
Zareaguj Reakcja

Anna Mucha zamierza przywitać nowy rok w Stanach Zjednoczonych. Minionej nocy aktorka zabalowała przy alkoholu, ale nawet w takim stanie nie omieszkała nagrać relacji na Instagramie. Zabawne wideo z pijaną Muchą obiegło sieć. 

Anna Mucha
fot. Instagram:@taannamucha

Anna Mucha postanowiła odpocząć od zimnej Polski i koniec roku spędzić na słonecznej Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Na Instagramie można śledzić relację z podróży aktorki i jej partnera Jakuba Wonsa. Para chwaliła się już m.in. pobytem w Miami Beach, zwiedzaniem domu Versace oraz meczem koszykówki z udziałem Lakersów. Mucha nagrała też relację z wypadu do knajpy, gdzie miała miejsce zakrapiana kolacja. 

Redakcja poleca

Pijana Anna Mucha pyta fanów o książki  

W zeszły wieczór Anna Mucha trochę wpiła i choć nie była już w stanie logicznie budować wypowiedzi, mimo wszystko postanowiła nagrać relację na Instastory. Aktorka nie ukrywała, że jest na rauszu. 

- Doczekaliśmy się tego momentu, kiedy nie jestem trzeźwa... Ale to nie zmienia postaci rzeczy, że jestem ciekawa... - bełkotała do telefonu, jednocześnie śmiejąc się do Jakuba Wonsa. - Cicho, cicho... Ale to jest cudowne! Oni będę to oglądać rano, a ja będę nietrzeźwa na tym filmiku... A oni będą wstawali rano! - zachwycała się fenomenem różnicy czasu Mucha. 

anna mucha1
fot. Instastories:@taannamucha

W następnym wejściu wstawiona gwiazda "M jak miłość" próbowała zebrać myśli i zapytać widzów, jakie książki o Ameryce mogą jej polecić. Wysławianie się sprawiało jej jednak sporo trudności. Mucha jąkała się, gubiła wątek, aż w końcu zupełnie się poddała

Picie alkoholu jest złe. Nieletni, przełączcie się na innych idoli - ucięła. 

Dobry moment na rozprawianie o literaturze? 

anna mucha1ww
fot. Instastories:@taannamucha