Obserwuj w Google News

Tragedia Julii Wieniawy w same święta. Aktorka w żałobie

1 min. czytania
27.12.2022 14:55
Zareaguj Reakcja

Julia Wieniawa minionych świąt nie może zaliczyć do całkowicie radosnych. U schyłku Bożego Narodzenia aktorka podzieliła się z fanami druzgocącą wiadomością. Pożegnała przyjaciela, który towarzyszył jej przez długie 15 lat.

Julia Wieniawa
fot. Pawel Wodzynski/East News

Julia Wieniawa często dzieli się z fanami epizodami ze swojego życia, czy to zawodowego, czy prywatnego. Zazwyczaj są to wiadomości pełne radości. Teraz aktorka ma złamane serce – zmarł jej ukochany psiak, Pesto. Julia Wieniawa znana jest ze swojej miłości do zwierzaków, a szczególnie czworonogów, dlatego musiał być to dla niej przeogromny cios.

Zobacz także:  Julia Wieniawa i Tymoteusz Puchacz są razem? Zostali przyłapani

Julia Wieniawa straciła ukochanego psa

- Żegnaj, Pesto. To było pięknych 15 lat wspólnej podroży… Do zobaczenia po drugiej stronie tęczy – napisała Julia Wieniawa na Instastory i dodała czarno-białe zdjęcie z ukochanym pieskiem.

Julia Wieniawa żegna psa
fot. screen Instagram juliawieniawa

Niestety, ukochany Pesto z racji swojego wieku w ostatnim czasie borykał się z problemami zdrowotnymi. Pojawiły się kłopoty z widzeniem.

- Nasz stary piesek Pesto ma bielmo na oczach i jest bardzo zżyty z Guciem. Mówiłam o tym. Bowie niedługo pozna swoich starszych braci i nie mogę się już doczekać, aż będą się razem bawić – pisała jakiś czas temu Julia Wieniawa na Instagramie.

Redakcja poleca

Nie tylko aktorka straciła przyjaciela, ale również jej inny czworonóg, Gucio. Julia Wieniawa opiekuje się jeszcze psem o imieniu Bowie – roczny maluch był wspólnym zakupem artystki i Nikodema Rozbickiego.