Obserwuj w Google News

Allan Krupa wyśmiał teorie spiskowe fanów Eurowizji. Internauci atakują Edytę Górniak

2 min. czytania
01.03.2023 14:34
Zareaguj Reakcja

Allan Krupa postanowił zadrwić z oskarżeń o bliską znajomość z Blanką, która miała jej zapewnić wygraną w polskich preselekcjach do Eurowizji. Syn Edyty Górniak nieświadomie naraził mamę na sporą krytykę.

eurowizja-2023-allan-krupa-wyśmiewa-teorie-spiskowe-internauci-atakują-edytę-górniak
fot. Instagram (@ensosynu), Artur Zawadzki/East News

Blanka wygrała polskie preselekcje do Eurowizji 2023, co wywołało ogromną krytykę fanów międzynarodowego konkursu. Internauci zarzucali piosenkarce, że pozostaje w bliskich relacjach z Allanem Krupą, czyli synem przewodniczącej jury, Edyty Górniak. Młody muzyk szybko odciął się od wokalistki. Podkreślił, że wcześniej nie znał wykonawczyni hitu „Solo” i myślał, że to „jakaś tancerka”. Teraz ponownie wyśmiał oskarżenia telewidzów, co spotkało się z ostrą reakcją fanów Eurowizji.

Redakcja poleca

Allan Krupa kpi z oskarżeń fanów Eurowizji. Edyta Górniak w ogniu krytyki. „Wstyd. Zostaniesz wyjaśniona”

Allan Krupa opublikował na Instagramie zdjęcie wykonane na koncercie „Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję” i pokusił się o złośliwy podpis fotografii. „POV: przekupujesz Eurowizję, żeby blanka wygrała” - zażartował. Na reakcję zdecydowała się też jego mama. Edyta Górniak pozostawiła w komentarzu emoji wyrażającą śmiech i zakłopotanie. To bardzo nie spodobało się widzom polskich preselekcji do Eurowizji, którzy uważają, że diwa faworyzowała Blankę.

enso-edyta-blanka
fot. Instagram (@ensosynu)

- O jest i mamcia, co zasad głosowania nie znała. Robicie krzywdę tej dziewczynie. Ludzie zawsze będą ją kojarzyć jako tą, która została przepchnięta mimo niechęci ludzi.

- Edyta Górniak taka zadowolona? A to Pani przyczyniła się między innymi do całej złej sytuacji, która się wydarzyła wbrew temu, co Pani wypisuje na swoim story, więc może być Pani z siebie dumna!

- Wielką krzywdę zrobiłaś tej dziewczynie! Czy ty nie słyszysz, że ona nie umie śpiewać na żywo? Niech nagrywa „studyjki” i niech śmigają w radio. W każdej zagranicznej reakcji jest wspomniane o złym śpiewaniu. Brawo dla Pani przewodniczącej.

- Wstyd. Zostaniesz wyjaśniona niedługo przez komisję Eurowizji i dopilnujemy tego. Jak można określać się mianem profesjonalnego jury i tak zmarnować potencjał Polski na wygraną? Jann jest najlepszym kandydatem na reprezentanta Eurowizji w historii tego żałosnego kraju, a ciebie święta krowo chyba „d00pa” boli z zazdrości. Uważaj, bo jeszcze ci ten botox pęknie.

- Tak naprawdę jest chyba Pani osobą, która straciła na tym najwięcej. Kariera, wizerunek i zaufanie ludzi budowane przez lata runęły jak domek z kart. Jak to mówią - zaufanie buduje się latami, a stracić je można w jednej chwili - pisali niezadowoleni internauci.

Rozumiecie ich rozgoryczenie?

Oglądaj

Eurowizja Polska Ich Troje Edyta Górniak Michał Szpak
6 Zobacz galerię
fot. Youtube screen / Eurovision 2003, e-gorniak.com Edyta Górniak, Eurovision Song Contest