Obserwuj w Google News

Antoni Królikowski komentuje zatrzymanie przez policję. Aktor wydał oświadczenie

2 min. czytania
19.02.2023 08:57

Antoni Królikowski opublikował w mediach społecznościowych oświadczenie w sprawie zatrzymania przez policję. Aktor, który miał być pod wpływem narkotyków, zaprezentował swoją wersję wydarzeń. Zdradził, że jechał do swojego synka.

Antoni Królikowski
fot. screen: Instagram @antek.krolikowski

Antoni Królikowski został zatrzymany przez policję w sobotę 18 lutego 2023 roku w godzinach popołudniowych. Jak informowały media, funkcjonariusze zatrzymali znanego 34-letniego aktora, który dzień wcześniej obchodził urodziny. Miał być pod wpływem narkotyków.

- O godzinie 16:40 funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego dokonali kontroli mężczyzny siedzącego w samochodzie marki audi. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna jest trzeźwy, natomiast wykonany przez nich test narkotykowy wskazał, że mężczyzna jest pod wpływem środków odurzających - mówił Gazecie Wyborczej Bartłomiej Śniadała z Komendy Stołecznej Policji.

Antoni Królikowski nie miał zamiaru udawać, że nie chodziło o niego. W rozmowie z "Super Expressem" przedstawiciel aktora miał przekazać, że zgadza się na publikację wizerunku. W mediach społecznościowych 34-latek opublikował oświadczenie, w którym zaprezentował swoją wersję sobotnich wydarzeń.

Antoni Królikowski o zatrzymaniu przez policję. Ktoś doniósł na aktora?

Na profilu Antoniego Królikowskiego na Instagramie pojawiło się oświadczenie, w którym opisuje sobotnie wydarzenia z udziałem policji.

- Do zatrzymania doszło około 16.00 przy ul. Karolkowej 16, zaraz po tym, jak wyjechałem z mojego mieszkania do Asi, aby spotkać się z synkiem. Funkcjonariusze z uwagi na otrzymane zgłoszenie, że o tej godzinie i w tym miejscu pojawię się rzekomo pod wpływem nielegalnych substancji, czekali na mnie okolicy miejsca zamieszkania. Zostałem zatrzymany do kontroli, alkotest wykazał, że jestem trzeźwy, jednak narkotest wykrył THC, którym wspomagam swoje leczenie i którego używałem poprzedniego wieczoru - opisywał.

Redakcja poleca

Antoni Królikowski komentuje zatrzymanie przez policję. Nie zażywał narkotyków?

Antek wyjaśnił, że w przypadku stosowania medycznej marihuany, stężenie THC może utrzymywać się w organizmie. Podkreślił, że nie zażywa narkotyków, a informacje o urodzinowej zabawie w klubie są nieprawdziwe.

- Wykonano badanie krwi, oczekujemy na wyniki. W przypadku regularnego stosowania medycznej marihuany nawet w małych ilościach stężenie może się utrzymywać, mimo że w dniu zatrzymania nie używałem konopi. Chciałbym zaznaczyć, że nie zażywam narkotyków, co wykazały dzisiejsze testy, więc bardzo proszę o zaprzestanie pomówień. Ponadto tegorocznych urodzin nie świętowałem w żadnym warszawskim klubie - czytamy w oświadczeniu.

W kolejnej relacji Królikowski podziękował wszystkim za urodzinowe życzenia.

- Dziękuję wszystkim za życzenia! Jak widać na załączonym obrazku - co nas nie zabije, to nas wzmocni. Dziękuję za wszystkie niespodzianki - napisał pod swoim uśmiechniętym zdjęciem.

Post Antoniego Królikowskiego
fot. screen: Instagram @antek.krolikowski
Post Antoniego Królikowskiego
fot. screen: Instagram @antek.krolikowski