,

Allan Krupa zamieszkał z ukochaną. Co na to Edyta Górniak?

24.03.2023 19:36

Allan Krupa niebawem skończy 19 lat, a w jego życiu zaszły niedawno spore zmiany. Syn Edyty Górniak zdecydował się zamieszkać ze swoją ukochaną, tiktokerką Angeliką Dziedzic. Para planuje ślub, a diwa ma mieszane uczucia co do decyzji jedynego syna. Jak zareagowała na decyzję jedynaka o zamieszkaniu z partnerką?

Edyta Górniak i Allan Krupa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/Eastnews

Allan Krupa tak jak Edyta Górniak jest uzdolniony muzycznie. Syn legendy polskiej muzyki rozrywkowej postanowił pójść w ślady rodzicielki i spróbować swoich sił w show-biznesie. Początkujący raper i DJ jest znany w mediach pod pseudonimem „Enso” i udało mu zdobyć już sporą rozpoznawalność.

Zobacz także: Syn Edyty Górniak odcina się od dzieci Dariusza Krupy. „To nie jest moja rodzina”

Allan Krupa jest szczęśliwie zakochany. Jego serce skradła Angelika Dziedzic

Syn Edyty Górniak i Dariusza Krupy wkrótce skończy 19 lat i już od dłuższego czasu żyje samodzielnie. Allan aktywnie rozwija karierę muzyczną i jest szczęśliwie zakochany. Jego wybranką została Angelika Dziedzic, tiktokerka, z którą spotyka się od 2022 roku. To w zeszłym roku sieć obiegły zdjęcia pary, a o ukochanej syna wypowiadała się Górniak.

Poznałam. Śliczna, skromna, normalna, fajna. Ja myślę, że to jest jeszcze taki etap, że ona jest przy mnie bardzo skrępowana. Ja bym chciała odegrać taką normalną rolę mamy chłopaka, takiej zwykłości. Zawsze daję ludziom czas, bo wiem, że muszą się trochę oswoić

– chwaliła Angelikę piosenkarka w rozmowie z „Jastrząb Post”.

Niedawno w sieci pojawiły się nawet plotki o ślubnych planach Allana Krupy.

- Jeśli Allan będzie szczęśliwy, to ja także będę szczęśliwa. Ale ślub bym mu odradzała, bo to tylko ładnie brzmi, gorzej się nosi. Ludzie powinni być przy sobie dlatego, że są razem szczęśliwi. Nie dlatego, że mają zawarty kontrakt własności – skomentowała diwa w wywiadzie dla „Super Expressu”.

Allan Krupa zamieszkał ze swoją dziewczyną. Co na to Edyta Górniak?

Syn Edyty Górniak w jednym z ostatnich wywiadów pochwalił się, że przeniósł relację z tiktokerką na wyższy poziom – para razem zamieszkał. Allan Krupa przyznał, że była to doskonała decyzja.

Zamieszkaliśmy razem. Jest fajnie. Myślę, że oboje jesteśmy już na takim poziomie mentalnym, że nie pozabijamy się, mieszkając razem. Trwa to już jakiś czas, idzie nam dobrze. Super nam się żyje. Bez zarzutów. Super jest

– wyjawił podczas rozmowy z „Super Expressem”.

Wyznał również, jak na ten krok zareagowała Górniak.

Moja mama jest "swojską kobietą" i już trochę traktuje nas, jakbyśmy byli małżeństwem

 – opowiedział reporterom „Pomponika”.

Dodał też, że kobieta jego życia świetnie dogaduje się z ewentualną przyszłą teściową.

- Angelika też bardzo polubiła moją mamę, choć na początku się jej bała. Angelika bardzo się stresowała pierwszym spotkaniem z mamą, tym bardziej że nie jest osobą otwartą wobec ludzi. Musi ich poznać. Ale już jest wszystko ok – podsumował.

Trzymacie kciuki za Allana i Angelikę?

RadioZet.pl/„Jastrząb Post”/„Super Express”/ „Pomponik”

loader
Urodziny Edyty Górniak
19 Zobacz galerię
fot. EXCLUSIVE/RADIOZET.PL

Logo radiozet Dzieje się