Obserwuj w Google News

Edyta Górniak ma plany na Wielkanoc. Nie uwzględnia w nich dziewczyny Allana

2 min. czytania
30.03.2023 08:12

Edyta Górniak zdradziła, jakie ma plany na Wielkanoc. Wygląda na to, że w tym roku piosenkarka nie spędzi ich w Polsce. A co z Allanem? Raper będzie musiał pożegnać się z ukochaną. Górniak nie uwzględniła w swoich planach Angeliki.

Edyta Górniak nie chce spędzać świąt w Polsce. Zdradziła swoje plany na Wielkanoc
fot. Artur Zawadzki/REPORTER, Artur Zawadzki/REPORTER

Edyta Górniak na polskiej scenie muzycznej działa od lat i poznała rodzimy show-biz od podszewki. Zapewne przekonała się też, że życie na świeczniku potrafi zmęczyć. Natłok obowiązków i nieustanny – nie zawsze miły – kontakt z internautami mogą odcisnąć piętno nawet na najbardziej wytrzymałym celebrycie. Nie ma zatem niczego dziwnego w tym, że Edyta lubiczasem zrobić sobie urlop. A nie ma ku temu lepszej okazji niż okres świąteczny.

Górniak nie zamierza spędzać w Polsce tegorocznej Wielkanocy. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła swoje plany. Uwzględniła w nich Allana?

Zobacz także: Były Edyty Górniak wyszedł z więzienia. Ma już dziecko z inną

Edyta Górniak wyjeżdża z Polski. Co z Allanem?

Edyta Górniak najwyraźniej ma dość mrozu i ponurej, wczesnowiosennej aury. Na szczęście może sobie pozwolić na wyjazd za granicę, na którym podładuje baterie. Diwa poważnie myśli o wyjeździe z Polski na okres Wielkanocy.

Ale nie chodzi jej wyłącznie o odpoczynek. Wyjazd byłby dla niej dobrym sposobem na spędzenie czasu z synem.

My chyba sobie z Allankiem gdzieś polecimy poza Polskę, żeby sobie pobyć razem - wyjasniła w wywiadzie dla Jastrząb Post Edyta Górniak.

To spora odmiana. Dotychczas Edyta i Allan spędzali święta w górach. Jednak dla syna piosenkarki wyjazd za granicę może nie być tak przyjemny jak się wydaje. Okazuje się, że w swoich wakacyjnych planach Edyta nie uwzględniła jego dziewczyny.

Redakcja poleca

Edyta Górniak i Allan Krupa wyjeżdżają z Polski. Angelika zostaje

Allan będzie musiał przeżyć kilkudniową rozłąkę z ukochaną. Angelika jednak nie zostanie sama. W czasie, gdy raper będzie bawił się za granicą, ona odwiedzi rodzinę.

Angelika pewnie pojedzie do mamusi, więc my po prostu gdzieś pojedziemy, bo zawsze spędzaliśmy czas w górach - wyjaśniła Górniak.

Na razie piosenkarka nie zdradziła, w jakim kierunku planuje się udać. Może Zjednoczone Emiraty Arabskie? W końcu to tam jej syn chciałby kiedyś wziąć ślub...

Zobacz także: Allan Krupa szykuje się do ślubu? Zdradził, kiedy będzie gotowy

Allan Krupa ma ambitne pany. Chce wziąć ślub na najwyższym budynku świata

Allan ma 18 lat, sławnych rodziców i wielkie plany na przyszłość. Mimo młodego wieku odkrył pasję, którą próbuje przekuć w karierę i udało mu się znaleźć miłość. Niedawno aspirujący raper zasugerował, że może niedługo oświadczyć się swojej wybrance.

Nie chcę straszyć mojej ukochanej, żeby pomyślała, że ja się jej za miesiąc oświadczę. Chociaż kto wie. Nigdy nie wiadomo! - powiedział w rozmowie z Jastrzą Post Allan.

Zapytany o plany dotyczące ślubu, odparł z przymrużeniem oka, że przed ich realizacją powstrzymuje go tylko brak odpowiedniej sumy w banku. Trzeba przyznać, że młody raper ma wyobraźnię.

Jak będę miał wystarczająco pieniędzy, żeby zrobić ten ślub na dachu Burj Khalifa. To myślę, że tak (będę gotowy — red.) - wyjaśnił Krupa.
Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/JastrzabPost.pl