Obserwuj w Google News

Allan Krupa rapuje o "sukach" w nowej piosence. Edyta Górniak ma powód do dumy? "Młody cham"

2 min. czytania
27.01.2023 09:16
Zareaguj Reakcja

Allan Krupa wypuścił teledysk do nowej piosenki, w której rapuje o "sukach", skuwaniu kajdankami i sam siebie nazywa "młodym chamem". Edyta Górniak może być dumna z 18-letniego syna?

Allan Krupa i Edyta Górniak
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER / EAST NEWS

Allan Krupa, podobnie jak jego sławna mama Edyta Górniak, postanowił podbić polski rynek muzyczny. 18-latek, który deklarował, że byłby gotów umrzeć w obronie ojczyzny, porzucił plany związane z wojskiem i został raperem. Pod pseudonimem Enso coraz częściej pojawia się w mediach, ma za sobą mocno krytykowany występ z mamą podczas sylwestrowej imprezy Telewizji Polskiej. Allan jednak nie zważa na krytykę i dalej walczy o status gwiazdy rapu. W sieci pojawił się już teledysk do najnowszego singla Enso "WOW", w którym Krupa opowiada o rzeczach zdecydowanie nieprzystojących 18-letniemu chłopakowi.

Allan Krupa pokazał wulgarny teledysk. Syn Edyty Górniak rapuje o "sukach" i narkotykach

W teledysku do utworu "WOW", nagranym razem z Nerwusem, Allan Krupa rapuje w towarzystwie młodych tancerek. Syn Edyty Górniak sam siebie nazywa "młodym chamem", wspomina o narkotykach i zakuwaniu w kajdanki, a kobiety nazywa "sukami".

- Młody boss, młody cham. Czasem dżentelmen, gdy ochotę mam; Ostatnio widzę, że jakaś pani mówi, że ja cham; Moja mama wychowała mnie na małe grzeczne cudo, ale co ja mam zrobić, kiedy pani córka prosi, abym mówił do niej s*ko (...) Jestem lodowaty tak jak chłopaki, które siedzą na murku, chcą być skuci, ale nie w kajdankach, chyba że w łóżku - słyszymy z ust 18-latka.

Z pewnością tekst Allana nie przejdzie do historii polskiego rapu jako najbardziej ambitny, czego dowodem są niezbyt pochlebne komentarze części internautów.

Redakcja poleca

Allan Krupa skrytykowany za nową piosenkę. 18-latek nagrał utwór o "chamie" i "sukach"

W sieci nie brakuje skrajnych reakcji na najnowszy teledysk Enso i Nerwusa. Zdaniem wielu osób Allan Krupa nie radzi sobie z pisaniem tekstów, a podejmowana przez niego tematyka jest niesmaczna.

- Z ciebie żaden boss, nic nie osiągnąłeś złoto za kasę od matki, a refren tragedia. Lepiej zacznij korzystać z pomocy przy pisaniu tekstów, bo zmarnowałeś zaje*isty bit, a klip nie powala i nic ci nie da ładna dziewczyna.

- To jest chyba nawet niesmaczne. 

- Edzia, nie szkoda było ci kasy na te wymiociny? Bo piosenką nie można na pewno tego nazwać. Słono pewnie za nagranie zapłaciłaś, bo normalnie nikt by tego nie wyprodukował. Masakra.

- No śmieszne są te gangsterskie podrygi. Taki wymoczek, wszystko mamusia załatwia, a ten o dragach, kajdankach I sukach - czytamy.

A jak wam podoba się "niegrzeczny" rap 18-letniego Allana?