Obserwuj w Google News

„Taniec z Gwiazdami” wraca na ekrany! Zmieniono dzień emisji

2 min. czytania
11.04.2023 15:21
Zareaguj Reakcja

To nie koniec „Tańca z Gwiazdami”. Jak donoszą media, popularne show wraca na ekrany. Produkcja ma już kompletować uczestników, którzy pojawią się na parkiecie. Tęskniliście?

"Taniec z Gwiazdami" wraca na ekrany. Zmieniono dzień emisji programu
fot. Adam Jankowski/East News

Na wiosennej ramówce Polsatu zabrakło informacji dotyczących jednego z najpopularniejszych show stacji – „Tańca z Gwiazdami”. Wielu myślało, że nowy prezes stacji – Edward Miszczak – zrezygnował z kontynuacji produkcji. Nic bardziej mylnego, jak podaje Pomponik, trwają prace nad kolejną edycją „TzG”.

Zobacz też:  Anna Cieślak najgorzej ubraną aktorką? „Piszą o świecącym poliestrze, kiedy mam na sobie jedwab”

Nowa edycja „Tańca z Gwiazdami”

„Taniec z Gwiazdami” to popularne show, które jest emitowane od 2014 roku. W 13. edycjach na parkiecie pojawiły się setki polskich celebrytów, którzy zawzięcie walczyli o wygranie Kryształowej Kuli. Ostatnia edycja zakończyła się jesienią ubiegłego roku. Zwyciężczynią programu była Ilona Krawczyńska znana z „Farmy” również emitowanej na Polsacie.

Na wiosennej ramówce stacji nie wspomniano o wyczekiwanym „Tańcu z Gwiazdami”. Fani show myśleli, że w związku ze zmianą prezesa Polsatu, podjęto decyzję o zakończeniu produkcji. Okazało się, że Edward Miszczak nie zrezygnuje z uwielbianego przez Polaków „Tańca z Gwiazdami”.

Jak donosi Pomponik, produkcja już kontaktuje się z potencjalnymi uczestnikami 14. edycji „TzG”. Nie obyło się jednak bez zmian w programie.

Zobacz też:  Anna Głogowska świętuje 45. urodziny. Żałuje udziału w "Tańcu z gwiazdami"? [FOTO]

14. edycja „Tańca z Gwiazdami” emisja

Nie jest tajemnicą, że Edward Miszczak wprowadza w Polsacie wiele zmian. Jedną z rewolucji było przeniesienie reality-show „Love Island. Wyspa miłości” na inny kanał – TV4. Ten ruch okazał się strzałem w dziesiątkę. Oglądalność show rośnie z odcinka na odcinek.

„Taniec z Gwiazdami” również szczekają zmiany. Z ustaleń Pomponika wynika, że nowe odcinki będą emitowane nie w poniedziałkowy wieczór, a w niedzielny.

Taniec z gwiazdami
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News