Obserwuj w Google News

Anna Głogowska świętuje 45. urodziny. Żałuje udziału w "Tańcu z gwiazdami"? [FOTO]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
04.04.2023 11:46

Anna Głogowska świętuje 45. urodziny. W poście opublikowanym w mediach społecznościowych tancerka podziękowała ukochanemu i wspominała o zakończeniu współpracy z telewizją. Czyżby po latach żałowała udziału w "Tańcu z gwiazdami"?

Anna Głogowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Anna Głogowska to jedna z najpopularniejszych polskich tancerek, której rozpoznawalność przyniósł udział w " Tańcu z gwiazdami". Mogliśmy oglądać ją w dziewięciu sezonach, partnerowała między innymi Piotrowi Gąsowskiemu, Robertowi Rozmusowi i Robertowi Korzeniowskiemu, a w parze z Kacprem Kuszewskim zwyciężyła w finale 13. edycji. Współprowadziła taneczne show "Got to Dance. Tylko taniec", występowała w teledyskach disco polo, była także jedną z tancerek w "Jaka to melodia?". Ania postanowiła jednak wycofać się z show-biznesu i nie żałuje tej decyzji. Swoimi przemyśleniami podzieliła się z fanami w poście opublikowanym z okazji urodzin.

Anna Głogowska obchodzi 45. urodziny. Czym teraz zajmuje się tancerka?

Na profilu Anny Głogowskiej na Instagramie pojawił się post z okazji 45. urodzin tancerki. Jubilatka przyznała, że nigdy wcześniej nie czuła się tak szczęśliwa. Zdradziła, że zmieniła podejście do życia, a obecność bliskich daje jej niezwykłą siłę.

- Dziś kończę 45 lat. Jestem, jak przepowiedział mi kochany Włodek Gąsowski, w najszczęśliwszym momencie swojego życia. Kocham i jestem kochana. Czuję się potrzebna, szanowana i ważna wśród moich najbliższych. Mam cudowną rodzinę i przyjaciół w Polsce (wiem, że czekają tam teraz na mnie), w Niemczech, Stanach, i w Ukrainie (...)
Potrafię już powiedzieć "nie" i "stop" ludziom, których towarzystwo mi szkodzi, ale też umiem przyznać, że za nimi tęsknię i czekam na moment, kiedy do mnie „wrócą”.
Wierzę w dobro, miłość, piękno i rozwój (mam nad czym pracować). Chce mi się żyć, patrzeć, jak dorasta nam z Piotrem Gąsowskim nasza Julka. Ach! Mam za co dziękować - czytamy.

Anna nie ukrywała, że jej zdaniem szczęście przyniosło jej wyhamowanie medialnej kariery.

Redakcja poleca

Anna Głogowska żałuje udziału w "Tańcu z gwiazdami"? Tancerka o pracy w telewizji

Anna Głogowska w urodzinowym poście wspomniała o tym, że nauczyła się czerpać z życia i mniej skupiać na karierze. Zasugerowała, że odejście z telewizji mogło sprawić, że odnalazła szczęście i spokój.

- Pracuję jako wolny strzelec  i robię tylko to, co kocham. Nie mam nad sobą żadnego zidiociałego szefa (...) Moje szczęście i spełnienie znalazło mnie, mimo że (albo właśnie dlatego!) nie pracuję już w TV, najczęściej nie zarabiam na swój kredyt (ale z głodu nie umieram) i już pewnie nie pojadę na egzotyczne wakacje. Zmądrzałam tylko troszkę, a tyle wspaniałości - oceniła. 

Cieszymy się, że Ani dobrze się układa. Życzymy wszystkiego dobrego z okazji urodzin.