Obserwuj w Google News

Iwona Pavlović też odejdzie z Polsatu? Co dalej z „Tańcem z gwiazdami”?

2 min. czytania
09.01.2023 17:54
Zareaguj Reakcja

Media obiegła informacja, że kolejne roszady w Polsacie poskutkują zakończeniem współpracy z Iwoną Pavlović, która od 2014 roku była jurorką programu „Taniec z gwiazdami”. Wygląda na to, że nowy dyrektor programowy zamierza nieco zmodyfikować obsadę popularnego show. Widzowie mogą nie być zadowoleni.  

Iwona Pavlović
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Choć Edward Miszczak funkcję dyrektora Polsatu oficjalnie obejmie 16 stycznia 2023 roku, już wprowadza w stacji drastyczne zmiany. Na pierwszy ogień poszedł program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym nie zobaczymy już Katarzyny Skrzyneckiej, Michała Wiśniewskiego i Piotra Gąsowskiego. Jak donoszą media, zagrożony może być również „Taniec z gwiazdami”.

Zobacz także:  Szymon Majewski o zwolnieniach Miszczaka. „Wyrzucił mnie z TVN”

Niespodziewane zmiany w Polsacie. Planowane kolejne zwolnienia

Rewolucje w Polsacie wywołały ogromne zamieszanie wśród celebrytów i widzów. O swoim zwolnieniu opowiedziała Katarzyna Skrzynecka, która straciła posadę jurorki w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jak wyjaśniła w mediach społecznościowych, odejście z programu było dla niej sporym zaskoczeniem.

Jak się okazuje, nie będę już jurorem w nowej, 18. edycji TTBZ. Będę za Wami ogromnie tęsknić (...) Poczucie humoru niechaj Was nie opuszcza, a empatia i zachwyt dla pięknej pracy uczestników niechaj nigdy nie przygasa, bo wkładają w tę niełatwą pracę naprawdę całe swoje serce. Dziękuję, to był absolutnie bajeczny czas

 – oznajmiła aktorka na Instagramie.

Redakcja poleca

„Taniec z gwiazdami” zagrożony? Iwona Pavlović w kolejce do zwolnienia

Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec zmian w stacji. Jak podaje „Super Express”, kolejnym programem, w którego obsadzie planowane są zmiany jest „Taniec z gwiazdami”. Powody do obaw może mieć Iwona Pavlović, od lat związana z tanecznym show.

O swoje losy mogą martwić się inne polsatowskie gwiazdy. Szczególnie Iwona Pavlović, która zasiadała w jury "Tańca z gwiazdami", gdy program za czasów Miszczaka pokazywał TVN, a potem przeszła do Polsatu. To zostało uznane za zdradę

– możemy przeczytać na portalu.

Celebrytka poproszona przez dziennikarzy „Faktu” o odniesienie się do najnowszych plotek, skwitowała krótko: „Bez komentarza”.

Myślicie, że Iwona Pavlović rzeczywiście wkrótce pożegna się z „Tańcem z gwiazdami”?

RadioZet.pl/"Super Express"/"Fakt"

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News