Obserwuj w Google News

Maciej Dowbor odejdzie z „Twoja twarz brzmi znajomo”? „Jestem w szoku”

2 min. czytania
08.01.2023 17:14
Zareaguj Reakcja

Maciej Dowbor od 1. edycji show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo” występuje w roli prowadzącego u boku Piotra Gąsowskiego. Media aż huczą o przetasowaniach i zwolnieniach w programie. Czy mąż Joanny Koroniewskiej również straci pracę? Przerwał milczenie na Instagramie.

Maciej Dowbor
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski wydawali się niezastąpionym i nierozerwalnym duetem prowadzących show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Najpierw fanów programu zdziwiło odejście Michała Wiśniewskiego, a prawdziwy wstrząs wywołało zwolnienie Katarzyny Skrzyneckiej, za co gromy spadły na Edwarda Miszczaka. Krótko później Piotr Gąsowski również poinformował, że więcej nie zobaczymy go w programie Polsatu.

Zobacz także:  Maciej Dowbor miał groźny wypadek. Czeka go operacja?

Maciej Dowbor odejdzie z „Twoja twarz brzmi znajomo”?

- Mówi się często: „czas na zmiany”… Podziękowano Kasi. To ja też Kasiu najserdeczniej, jak umiem Tobie dziękuję […] Ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie, Twojego serdecznego kumpla, „nieznajomą twarz” ! Odchodzę wraz z Tobą – napisał Piotr Gąsowski na Instagramie.

Media momentalnie zainteresowały się tematem zawirowań przy programie. Jak przekazał „Pudelek”, powołując się na słowa swojego informatora, już od pewnego czasu przy „TTBZ” panowała napięta atmosfera. Konieczna była decyzja o odświeżeniu formatu i te zmiany miały dotyczyć także prowadzących. Czy więc odejście Piotra Gąsowskiego było zaplanowane, czy zdobył się na „gest honoru”? A co z Maciejem Dowborem?

Redakcja poleca

Maciej Dowbor nie ukrywa swojego szoku. O wszystkim dowiedział się w sobotę przed południem. Emocje jeszcze nie opadły – w końcu wraz z Piotrem Gąsowskim poprowadził aż 17 edycji show.

- Dużo się zmienia w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. O wszystkim dowiedziałem się dopiero wczoraj przed południem. Wciąż jestem w szoku i muszę ochłonąćStworzyliśmy z Gąsem nie tylko duet zawodowy, dajcie mi jeszcze chwilę – napisał Maciej Dowbor na Instagramie.

- „TTBZ” to największa zawodowa przygoda mojego życia i 9 lat wspaniałych przeżyć! Ponad połowa mojej historii w Polsacie! Kocham ten program! Nie wiem, jak skomentować to, co się wydarzyło z Piotrem Gąsowskim! Jestem w szoku… potrzebuję więcej czasu! Stworzyliśmy fajny duet i nawet nie wyobrażam sobie, jak „TTBZ” może istnieć bez niego. Tyle na teraz… - czytamy.

Fani napisali dziesiątki komentarzy. Niektórzy chcieliby jeszcze oglądać Macieja Dowbora na ekranie. Inni doradzają mu solidarne odejście, ponieważ program przez tak spore zmiany i tak już jest spisany na straty. W komentarzach udzielił się również Piotr Gąsowski.

- Jeszcze bardziej proszę… Zostań w programie! To jest Twoje miejsce! Wielokrotnie Ci o tym mówiłem i pisałem! Jesteś świetny i kompetentny! Dowcipny i wciąż… młody! Stałeś się w tym programie … Mistrzem! I Twoi, i nasi fani, i fani tego programu, który kochamy, też by tego chcieli! […] Nie poddawaj się presji! I proszę wszystkich ludzi dobrej woli, których jest przecież więcej, aby uszanowali każdą decyzję Maćka! Bo on na to, jak rzadko kto, zasługuje! - napisał Gąsowski. Czy nad Maciejem Dowborem również zbierają się ciemne chmury?

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS