Obserwuj w Google News

Skrzynecka przerwała milczenie po zwolnieniu z TTBZ. Decyzja ją zaskoczyła?

2 min. czytania
05.01.2023 21:12
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Skrzynecka nie będzie już jurorką w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktorka straciła posadę zaraz po objęciu sterów przez Edwarda Miszczaka. Gwiazda w końcu przerwała milczenie i oficjalnie pożegnała się z fanami w mediach społecznościowych. 

Katarzyna Skrzynecka w "Twoja twarz brzmi znajomo"
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Katarzyna Skrzynecka straciła pracę jurorki w "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie. W sieci huczy od sugestii, że aktorka poszła na pierwszy ogień czystek, które rzekomo miał rozpocząć nowy dyrektor programowy Polsatu Edward Miszczak. W końcu głos zabrała sama gwiazda wokalnego show. Katarzyna Skrzynecka zamieściła pożegnalny post, w którym, zdaje się, nie kryła zaskoczenia decyzją stacji. 

Redakcja poleca

Katarzyna Skrzynecka zwolniona z "Twoja twarz brzmi znajomo"

Była już gwiazda Polsatu zaczęła od podziękowań widzom, współpracownikom i produkcji za "9 lat wzruszeń, pozytywnych wibracji i niepowtarzalnej magii". Następnie potwierdziła, że nie przedłużono jej kontraktu na kolejną edycję "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktorka chyba się tego nie spodziewała. 

Jak się okazuje, nie będę już jurorem w nowej, 18. edycji TTBZ. Będę za Wami ogromnie tęsknić - wyznała Skrzynecka. 

Potem kwieciście życzyła powodzenia uczestnikom i nowemu jury. - Poczucie humoru niechaj Was nie opuszcza, a empatia i zachwyt dla pięknej pracy uczestników niechaj nigdy nie przygasa, bo wkładają w tę niełatwą pracę naprawdę całe swoje serce. DZIĘKUJĘ, to był absolutnie bajeczny czas - podkreśliła i dodała na koniec: - "Czyj to Ryj", King forever!

Katarzyna Skrzynecka nie zdradziła powodów utraty posady w "Twoja twarz brzmi znajomo". Nie zabrała też głosu w dyskusji pod postem na temat rzekomego zwolnienia jej z polecenia Miszczaka. 

"Kamper Polska" - rusza nowy reality show TVP. To odpowiedź na "Azję Express"