Obserwuj w Google News

Szymon Majewski o zwolnieniach Miszczaka. „Wyrzucił mnie z TVN”

2 min. czytania
09.01.2023 16:42

Szymon Majewski przez lata był związany ze stacją TVN, której dyrektorem był wtedy Edward Miszczak. Prezenter postanowił zdradzić kulisy swojego odejścia z telewizji i odnieść się do ostatnich zwolnień w Polsacie, z którym obecnie współpracuje. Nowy dyrektor programowy wprowadza drastyczne zmiany – co na to widzowie?

Szymon Majewski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Niedawno media obiegła niespodziewana informacja o  zwolnieniu z Polsatu Katarzyny Skrzyneckiej, która po wygranej pierwszej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pełniła w kolejnych seriach rolę jurorki. To nie jedyne zapowiadane zmiany w stacji – w mediach aż huczy o kolejnych zwolnieniach, Z show pożegnał się już Michał Wiśniewski czy Piotr Gąsowski, który miał odejść z programu w geście solidarności z wyrzuconą z pracy koleżanką. Powody jego decyzji są jednak obiektem dyskusji.

Zobacz także:  Piotr Gąsowski nie odszedł z "TTBZ" ze względu na Katarzynę Skrzynecką? Nowe informacje o gwiazdorze

Kolejne zwolnienia w Polsacie. Edward Miszczak zaszalał?

Jak donosi serwis Wirtualna Polska, powodem zakończenia współpracy ze Skrzynecką miało być objęcie stanowiska dyrektora programowego przez Edwarda Miszczaka.

Sprawa jest prosta – to czystki Edwarda Miszczaka. "Taniec z gwiazdami", program TVN, który prowadziła Skrzynecka, po kilku latach został przejęty przez Polsat. Miszczak musiał odebrać to bardzo osobiście. Podobnie jak decyzję samej Skrzyneckiej, która także przeniosła się do Polsatu. I musiał pamiętać to przez lata – możemy przeczytać.

Z zaskakującej decyzji nowego dyrektora Polsatu nie są zadowoleni fani show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, którzy dali wyraz swojemu niezadowoleniu w mediach społecznościowych.

Nowy dyrektorek w Polsacie, a zagrywki stare. Zrobił jej to samo w „Tańcu z gwiazdami” w TVN, do tego była w tamtym czasie w ciąży... Pani Kasiu, jest Pani wspaniała, a mali ludzie zawsze zostaną mali

– grzmiała jedna z fanek.

Redakcja poleca

Szymon Majewski o zwolnieniu przez Miszczaka. „Czuję się w obowiązku przerwać milczenie”

Zmiany w telewizji Polsat stały się obiektem dyskusji, a do sprawy postanowił odnieść się również Szymon Majewski, który współpracował z TVN pod rządami Miszczaka. Prowadzący wtedy programy m.in. "Mamy cię!" i "Szymon Majewski Show" został zwolniony.

W kontekście zwolnień w Polsacie wiele osób pyta mnie, dlaczego Edward Miszczak wyrzucił mnie z TVN. Czuję się w obowiązku przerwać milczenie i w końcu to ujawnić. Tak, rzeczywiście miało to związek z tym, że zostałem twarzą PKO BP. Na moje nieszczęście, w siedzibie stacji, był wtedy bankomat tego banku i Edward, wypłacając gotówkę przy ludziach, nie mógł znieść faktu, że to Majewski mu płaci. Mimo że lubił mnie jako Miniratkę

 – napisał prześmiewczo Majewski na swoim facebookowym profilu.

A Wy co sądzicie o zmianach w Polsacie?

RadioZet.pl/Wirtualna Polska

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News