Obserwuj w Google News

To dlatego zwolniono Wiśniewskiego i Skrzynecką? Pracownik stacji ujawnia

Patryk Wołosz
2 min. czytania
06.01.2023 13:35
Zareaguj Reakcja

Pracownik Polsatu zdradził prawdziwy powód odejścia Michała Wiśniewskiego i Katarzyny Skrzyneckiej z programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Okazuje się, że twórcy zdecydowali się na odświeżenie formatu. Czy widzowie są gotowi na tak drastyczne zmiany?

To dlatego zwolniono Wiśniewskiego i Skrzynecką? Pracownik stacji ujawnia
fot. Wojciech Olkusnik/East News, Artur Zawadzki/REPORTER

Od pewnego czasu w Polsacie wieje wiatr zmian. W listopadzie gruchnęła informacja o tym, że Nina Terentiew oddaje władzę. W styczniu była Dyrektorka Programowa stacji miała zostać członkinią Rady Nadzorczej Polsatu, a zwolnione przez nią stanowisko przejął Edward Miszczak. Zakulisowe szarady nie są jedynymi zmianami, na które powinni być przygotowani widzowie. 

"Twoja twarz brzmi znajomo". Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka znikają z programu

Pod koniec grudnia stacja Polsat poinformowała widzów o zmianach, których powinni się spodziewać w nadchodzącej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". "Stacja Polsat dziękuje Michałowi Wiśniewskiemu za te trzy ostatnie wspaniałe sezony świetnej współpracy i udział we wspólnym sukcesie programu" — mogliśmy przeczytać w komunikacie. W ten sposób zapowiedziano, że wokalista nie pojawi się w 18. części show.

Nie była to jedyna rewelacja, którą przygotowali dla fanów decydenci stacji. Z programem pożegnała się także Katarzyna Skrzynecka. "Katarzyna Skrzynecka żegna się z programem 'Twoja twarz brzmi znajomo'. Była z nami od początku i pokazała, że nie tylko można się świetnie bawić, ale także, że jest to program o najszczerszych emocjach, których dostarczyła nam całe mnóstwo. Dziękujemy Kasiu, że byłaś z nami przez te wszystkie edycje" — napisano w instagramowym poście, który pojawił się na profilu programu.

Zaledwie dzień przed opublikowaniem tej zaskakującej informacji jurorka podzieliła się z fanami wspomnieniami z pracy w "Twoja twarz brzmi znajomo". Dodała, że nie może się doczekać kolejnych metamorfoz w show. Wygląda jednak na to, że będzie musiała oglądać je w domu...

Dlaczego Wiśniewski i Skrzynecka odeszli z "Twoja twarz brzmi znajomo"? Pracownik stacji ujawnia

Widzowie z niezbyt dużym entuzjazmem przyjęli informacje o odejściu dwóch jurorów. Okazuje się jednak, że zmiany kadrowe w programie wynikają z chęci odświeżenia formatu.

— W nowej edycji po raz pierwszy wystąpi na przykład niemedialny uczestnik, którego wyłowiono w otwartych castingach. Produkcja uznała więc, że to idealny moment na zmiany również w jury. A ponieważ za stołem jurorskim zasiadało przez 17 edycji już wiele osób, to tym razem decyzja musiała być naprawdę odważna i zaskakująca. Wspólnie uznano więc, że formuła współpracy z Kasią wyczerpała się, a program, który wciąż cieszy się wielką popularnością, zostanie odświeżony — zdradził dziennikarzom Pudelka pracownik stacji.

Czy widzowie są gotowi na tak drastyczne zmiany?

Źródła: RadioZET.pl/Pudelek.pl